Рейси з аеропорту "Львів" перенесуть до Івано-Франківська

На час реконструкції львівського аеропорту рейси прийматиме Івано-Франківськ, також як партнерський розглядається аеропорт у Жешуві в Польщі.

Під час реконструкції аеропорту "Львів", яку необхідно провести в рамках підготовки до Євро-2012, рейси прийматиме аеропорт Івано-Франківська.

"Якщо у 2010 році на 4 місяці аеропорт "Львів" буде закрито на реконструкцію, рейси прийматиме аеропорт Івано-Франківська", - повідомив директор департаменту Євро-2012 Львівської міської ради Олег Засадний.

Водночас, за його словами, наразі міжнародні експерти, які вивчають проект реконструкції аеропорту "Львів", ще не надали висновків, чи потрібно буде закривати аеропорт на час проведення робіт.

"Очікуємо на такі висновки в кінці листопада-на початку грудня. У разі закриття, найбільше підходить для прийому наших літаків аеропорт в Івано-Франківську – він ліцензований. Аеропорт в Луцьку ще має пройти ліцензування, адже раніше використовувався здебільшого військовими", – зазначив Засадний.

Разом з тим, він додав, що аеропорт у Жешуві (Польща) розглядається як партнерський, до того ж, він може приймати трансконтинентальні рейси.

Раніше генеральний директор ДП "Міжнародний аеропорт "Львів" Олександр Загрева повідомив, що аеропорт "Львів" буде закрито на реконструкцію з 1 квітня 2010 року.

Читайте також:

З 1 квітня 2010 року аеропорт "Львів" закриють

Львів може втратити Євро-2012 через аеропорт

УЄФА: ситуація з аеропортом є катастрофічною для Львова

Аеропорт Дніпропетровська виставили на продаж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: