Перейти до змісту
Святослав Вакарчук під час виступу в Одесі підтримав військовополонених у РФ

Святослав Вакарчук під час виступу в Одесі підтримав військовополонених у РФ

Співак подякував морякам, які утримуються у полоні.

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, який закликав голосувати на виборах президента України 2019 не "по приколу", вирішив відволіктися від політики і вирушив у всеукраїнський тур з камерним оркестром.

Музикант почав тур з Одеси, де під час свого концерту неочікувано звернувся до військовополонених моряків.

#СвоїхНеКидаємо

Вчора в Одесі був один з тих концертів, які пам'ятаєш довго. Прекрасне місто, чудова зала, неймовірна публіка - безумовно. Та був один момент, який зробив концерт незабутнім. Наша дружба вже декілька років з Antonia Celina дає можливість мати прямий контакт з курсантами, які не зрадили Україну в Криму, з нашими моряками, а тепер і з родинами українських військовополонених моряків, які утримуються в полоні в РФ. Ми з радістю запрошуємо їх рідних на свої концерти. Так було і вчора. А за 15 хвилин до початку другого концерту в Одесі взнали, що у батька Василя Сороки - Віктора - саме 2 квітня, в день концерту, День народження і він разом з мамою Василя - в залі. Не могли не привітати. Більше на відео (вибачте за якість відео, не готувались, розхвилювались усі: і в залі, і на сцені). Ще раз ДЯКУЄМО вам, батьки, за таких синів, за гордість і славу України. #СвоїхнеКидаємо

Опубликовано Океан Ельзи / Okean Elzy Вторник, 2 апреля 2019 г.

"Те, що нещодавно сталося з українськими моряками у Керченській протоці це абсолютно цинічно. Це агресивний приклад поведінки. Ми, українці, переживали всі, те що їх взяли у полон у РФ. Але найголовніше те, як наші моряки ведуть себе зараз – дивлячись на них у кожного із нас переповняє відчуття гордості. Тоді ми розуміємо, що таке боротись за Україну, за наші цінності. Я особисто пишаюсь ними", - заявив український артист.

Святослав особисто подякував військовополоненим морякам, які наразі утримуються у полоні РФ. Співак з радістю запросив їхніх рідних на свій концерт.

Під час виступу в Одесі у залі сидів батько українського моряка Василя Сороки – Віктор, який саме 2 квітня святкував свій день народження.

Артист навіть спустився у залу щоб потиснути руку і подякувати йому за сина.

"Ось що таке Україна", - сказав Святослав.

Відео Вакарчук втомився від політики та поїхав у всеукраїнський тур з камерним оркестром

Фронтмен гурту "Океан Ельзи " Святослав Вакарчук розпочав його з Одеси, де дав одразу два концерти. Попереду ще дванадцять великих міст. Свої хіти співак виконував, акомпануючи собі на роялі у супроводі камерного оркестру під диригуванням Мілоша Єліча. Ущент забиті зали - на концерт запросили і родичів полонених у Росії моряків.    

Вакарчук втомився від політики та поїхав у всеукраїнський тур з камерним оркестром

Нагадаємо, нещодавно Святослав Вакарчук влаштував концерт з оркестром і грандіозним світловим шоу.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин