"Танцювала на цвяху": Надія Мейхер пригадала інцидент на "Танцях з зірками"

Дата публікації
Перегляди
2943
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Танцювала на цвяху": Надія Мейхер пригадала інцидент на "Танцях з зірками"

Фото: пресслужба каналу "1+1"

Артистка поділилася, що під час танцю у неї не було накаблучника на лівій туфлі.

Співачка та акторка, учасниця "Танців з зірками" Надія Мейхер, яка знялася у чуттєвій фотосесії в стилі harcourt, зізналася, що їй є що пригадати за час участі у шоу.

Для головної "тигриці" проєкту, перемога у шоу – це можливість повернутися на велику сцену, на якій її зірка сяяла давно. Свою участь у проєкті Надія присвячує дітям. Аби здійснити їхню мрію вона, яка завжди приховувала своїх дітей від преси, зробила виняток на "Танцях з зірками" та станцювала зі своїми донечками в одному з прямих ефірів шоу.

У коментарі сайту ТСН.ua Надя розповіла про кумедний випадок, який стався з нею під час участі у проєкті. Також артистка зізналася, який з її номерів їй сподобався найбільше.

Фото: пресслужба каналу "1+1"

- Який танець ви вперше станцювали у житті і за яких обставин?

- Перший танець я виконала, коли мені було 12 років, це був український народний танець.

- Що для вас найскладніше у проєкті?

- Дуже складно самій собі доводити, що кожного ефіру ти повинен бути краще і працювати над собою ще більше. Незважаючи на те, що я колись давно танцювала, мені все ж не 18 років, у мене троє дітей, тому мені щоразу хочеться бути кращою, аніж минулого ефіру. І ось це для мене найскладніше.

Надыя Мейхер та Кирило Васюк / Фото: пресслужба каналу "1+1"

- Яке ваше найбільше досягнення у шоу?

- Коли я прийняла рішення брати участь у шоу, думала, що дійду до 7-8 ефіру. І для мене досягнення те, що я вже у тринадцятому ефірі.

- Пригадайте кумедний випадок, що трапився з вами на паркеті, або за кілька хвилин до прямого ефіру?

- Я дуже добре пам’ятаю наш перший танець на проєкті, це була румба. Хоча історія не зовсім кумедна. Коли ми танцювали з Кирилом десь секунд за 30-40 до кінця танцю я відчула, що мені дуже слизько на паркеті. В той момент я була максимально занурена в танець, тож не помітила, що в мене немає накаблучника на лівій туфлі. Я усвідомила це лише тоді, коли ми вже прямували до суддів. Тобто виходить, що я танцювала на цвяху, що прибитий до підбора, увесь цей час.

- Який ваш номер з шоу сподобався найбільше?

- Я можу з упевненістю сказати, що мені сподобалися усі наші виступи з партнером, окрім ча-ча-ча і джайву. Джайв – це взагалі не мій танець, не моєї пластики, я би так сказала. Для мене надважливим є музичний супровід, а під час ча-ча-ча музика мене не запалила. Взагалі у кожний наш танець вкладено багато праці, душі і техніки.

- Ви читаєте коментарі від підписників? Що пишуть найчастіше?

- Я не лише читаю, а й відповідаю підписникам у соцмережах. Я з повагою ставлюся до того, що вони витрачають свій час, переглядають виступи. Мені дуже приємно, що моя творчість їх надихає, про це найчастіше і пишуть. А це була одна з головних моїх цілей участі у проєкті – надихати і показувати приклад.

Дивіться півфінал "Танців з зірками"у неділю о 21:00 на каналі "1+1".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Танці з зірками
Дата публікації
Перегляди
2943
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація