Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Голосі країни-9" з'явиться "п'ятий  тренер"

Проект дає вокалістам другий шанс.

9 лютого, о 21:00 глядачі телеканалу "1+1" побачать екватор сліпих прослуховувань дев’ятого сезону вокального проекту "Голос країни". Відомі всім тренери: співачка Тіна Кароль, шоумен Потап, мультиартист MONATIK, міжнародна зірка Dan Balan вже четвертий тиждень поспіль шукають неймовірні голоси з народу, адже гасло сезону – "Зірки серед нас".

Вперше в історії проекту "Голос країни" зазвучить по-новому. Вокалістам дають нову можливість стати частиною проекту. Усі охочі, хто не зміг пройти далі, або ті, хто просто боялися спробувати себе на кастингах чи на сцені, можуть спробувати свою удачу в новому вокальному онлайн відборі #другийшанс.

За умовами участі в #другийшанс учасник повинен записати свій спів на відео та опублікувати його в Instagram з хештегами #другийшанс та #голоскраїни. Онлайн-відбір відбудеться у три етапи. До першого етапу пройде 50 найкращих голосів. До другого – 8 фаворитів, яких оберуть "онлайн-тренери", учасники попередніх сезонів. На третьому етапі 8 учасників попереднього відбору зійдуться в онлайн-двобоях. Переможця оберуть телеглядачі, адже саме вони є "п’ятим тренером" у цьому проекті. Переможець автоматично стане учасником "сліпих прослуховувань" ювілейного десятого сезону "Голосу країни".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Приготуйся! ⠀ Вперше в історії проекту пошук кращого голосу народу переходить в онлайн! Вперше глядачі стануть тренерами, а переможець онлайн-перегонів заспіває у фіналі шоу та потрапить до десятого сезону. ⠀ 1. Запиши свій спів на відео 2. Опублікуй його в Instagram з хештегами #другийшанс та #голоскраїни. ⠀ Це твій #другийшанс потрапити на велику сцену. В тебе 2 тижні! ⠀ #голоскраїни9 #зіркисереднас

Публикация от Голос країни / Голос. Діти (@goloskrainy_official)

Цієї неділі на сцену "Голосу країни-9" готові вийти нові учасники. Серед них 25-річний лікар-педіатр Мельник Олександр з міста Чернівці, 46-річний композитор Жадан Василь, під пісню якого виходить на ринг Олександр Усик, 35-річний викладач з вокалу Наталі Могилевської Уварова Вікторія та інші таланти, які намагатимуться своїм вокалом повернути тренерські крісла.

Ще більше цікавих виступів та яскравих вокалістів можна побачити в новому сезоні "Голосу країни" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції