У "Світському житті" Леонід Парфьонов переспіває Вакарчука

У інтерв'ю Осадчій російський журналіст розповість, чи не страшно та складно йому було діставатися Львова.

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір вже сьогодні, у п'ятницю о 22:20, знімальна група програми завітає на щорічний джазовий фестиваль у Львові.

Цього року музичий захід зібрав рекордну кількість українських зірок сцени та політики. Проте, були й гості з Росії: разом з дружиною приїхав послухати джаз у Львові відомий російський тележурналіст Леонід Парфьонов.

У інтерв'ю Катерині Осадчій він розповість, чи не страшно та складно йому було діставатися Львова, адже завдяки зусиллям російських ЗМІ, Львів перш за все асоціюється в Росії з "бандерівцями". А також прокоментує стосунки України та Росії.

"Які стосунки? Якщо з Москви потрібно летіти у Варшаву, а звідти - до Львова, які можуть бути стосунки? Давно немає ніяких стосунків", - емоційно каже Леонід.

Також Леонід Парфьонов розповість Катерині Осадчій, що думає про галицьку кухню та львівські ресторани. Адже ще одне хобі російського тележурналіста, окрім музики - кулінарія і він віддав хобі належне, відвідуючи місцеві ресторани. А сам він навіть кілька років володів рестораном у центрі Москви.

"Їжа цікава тоді, коли несе за собою культуру, і в цьому сенсі зрозуміти галицьку кухню, "прочитати" цей код дуже цікаво", - каже Парфьонов.

Парфьонов також розповість про дружбу зі Святославом Вакарчуком, та зізнається, чому він кличе його на ім'я та по-батькові і вважає музиканта "національним скарбом України".

Що спільного, на думку Парфьонова у Вакарчука і Висоцького? Від якої пісні "Океану Ельзи" фанатіє російський телеведучий? А також у чому, на думку Леоніда, українські ресторани кращі за європейські? Чому він не дуже полюбляє сало, та чому довелося закрити власний ресторан у Москві?

Не пропустіть відіерте інтерв'ю зіркового телеведучого "Світському життю" сьогодні, о 22-20, на 1+1.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: