Українські зірки втомилися знаходити свої секс-фото в інтернеті

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські зірки втомилися знаходити свої секс-фото в інтернеті

Так Віра Брежнєва (зліва) розважалася задовго до "ВІА Гри" / ТСН.ua

Кажуть, що вкрасти такі світлини може будь-хто – і журналіст, і програміст.

Є фотокадри, які зірки нікому не показують і ніколи не викладають у соцмережі.  Те, що вони тримають в особистих архівах.  Це – ТАБУ для інших, йдеться у сюжеті одноіменної програми. Але інколи вони все ж потрапляють у інтернет.

Гайтана точно знає, як кадри, на яких вона позує оголеною, потрапили до журналістів. Їх  вона воліла б приховати від зайвих очей.

Співачка майже не знімається в еротичних кліпах чи "оголених" фотосесіях. Її гасло – треба демонструвати музичні здібності, а не тіло:

"Якщо хтось почуває себе природно у трусах – нехай! А коли я одягнена, то відчуваю себе неначе під охороною". – пояснює вона. Але в особистому архіві нібито були фото, що доводять протилежне.

Гайтана знає навіть ім'я того, хто вкрав такі провокаційні знімки.  Це був програміст, який лагодив її особистий комп'ютер.  Він переписав  усе – і фото, і відео, і тексти пісень, і навіть любовне листування:

"З такими моментами, я вважаю, повинна боротися держава. Тому що це свинство! Це свинство, це називається – влізти в особисте життя!" – резюмує зірка.

Мені немає чого приховувати - так реагує Віра Брежнєва, коли її запитують про особисті фото і відео. Їх вона сама викладає  у соцмережах.  На відміну від колег, співачка не приховує навіть своїх дітей – ані 11-річну Соню, ані 3-річну Сару від другого чоловіка, олігарха Михайла Кіпермана. Але одне табу у зірки було завжди:

"У мене одного разу був випадок, коли я пустила до себе журналістів додому, після цього я їх просто не пускаю", - каже співачка.

Про фото, на яких вона ніжиться з іншими дівчата Брежнєва каже: "Вони були в моєму альбомі, який пропав. Не знаю, яким чином пропав, але, в принципі, пропав він у журналістки. Я думаю, що це журналістка і розповсюдила це".

Євгенія Власова і її голі сідниці в історії українського шоу-бізнесу – це був перший скандал, коли приватне відео потрапило до таблоїдів. Власова зізнається, що тоді вона пережила справжній шок. І не сумнівалась - це зробив її колишній чоловік Дмитро Костюк, щоб помститись їй, як колишній дружині!

"Я тоді не захотіла їхати відпочивати з ним, і з дитиною. А виїхала в Дубаї. Мені подумалося, що це помста", - згадує зірка.

Цю історію співачка намагається не згадувати, але вже може спокійно про неї говорити:

"Це відео лише здається грайливим. Це не якесь там порнохоум! Причина цьому – поруч була дитина. Ми вже були розлучені. Діма тоді прийшов до дитини й каже йому: "Пішли подивимося, що там мама робить…" Зрозуміло, що я не буду при дитині казати – "Діма, пішов ти…" – пояснює Власова.

Дмитро Костюк, який і зняв відверте відео на свій телефон, запевняє, що у цій ситуацій він теж постраждалий. У нього не тільки вкрали телефон, а й звинуватили у нечесності. У якості доказів він наводить факт, що бачив в Ютубі інші відео зі свого телефону.

Чимало особистого зберігала у телефоні і Тіна Кароль. Шахраї вкрали у неї дорогий iPhone –інформація у ньому коштувала набагато більше. Навіть одне невинне фото із приватного життя зірок можна продати за сотні доларів!

Тепер у них одне бажання - знайти і покарати тих, хто зробив приватне публічним. Гайтана налаштована судитися з тим, хто вкрав інформацію з її комп'ютера.  А Євгенія Власова шукає спеціаліста, який допоможе їй прибрати з інтернету усе особисте.

Наостанок Власова дає рекомендацію іншим зіркам:

"Головне – бути у гарному вигляді. Якщо тебе й "виклали у інтернет", то нехай ти будеш вже виглядати гідно та красиво", - резюмує зірка.

Інтимні кадри з життя зірок дуже легко попадають в Інтернет

Інтимні кадри з життя зірок дуже легко попадають в Інтернет
Наступна публікація