Перейти до змісту
Український режисер Дмитро Маніфест помер у віці 30 років

Український режисер Дмитро Маніфест помер у віці 30 років

Дмитро був засновником відеопродакшну повного циклу "Manifest Production" та працював над кліпами популярних українських зірок.

Талановитий український оператор та режисер Дмитро Маніфест помер.

Кліпмейкер пішов з життя сьогодні, 13 жовтня, у віці 30 років. Діма, як оператор і режисер, працював над серіалом "Великі Вуйки" для "1+1", і за цей час показав висококласні професійні вміння. Результат його останньої роботи вже скоро вийде в ефір.

Діма – один із тих, хто був і оператором, і режисером серіалу. Частіше він тримав камеру, але його режисерські знахідки завжди підтримувалися. Вони з Мітею Шмураком, головним режисером, бувало сперечалися з різних творчих питань. Але в Дімі мені завжди подобалась його креативність і творча думка. Він був за хороший "кіпіш", не любив стандартних речей. Тому всілякі операторські фішки, які він використовував у першому й другому сезонах проєкту, виходили крутими та сприймались глядачем. І якось не віриться, що з молодими людьми таке стається. Мені шкода. Це велика втрата. Діма ще дуже багато не зробив у своєму житті. Дуже багато не зняв
говорить креативний продюсер "Великих Вуйок" Юрій Горбунов

Дмитро був засновником відеопродакшну повного циклу "Manifest Production" та працював над кліпами популярних українських зірок, серед них — Світлана Тарабарова, DZIDZIO, "ТНМК", Ivan Navi, "Друга ріка", "Антитіла", "СКАЙ" та інші.

Найбільшою нагородою та визнанням за свою роботу молодий режисер вважав пропозиції зірок працювати з ним знову над новими кліпами.

Дмитро Маніфест_2
пресслужба каналу "1+1"

Фахівці "1+1", які мали нагоду працювати та спілкуватися з Дмитром Маніфестом, пригадують його завжди енергійним, усміхненим і готовим підкорювати вершини. Команда проєкту "Великі Вуйки", невід’ємною частиною якої став Дмитро, присвятить прем’єру другого сезону йому.

Прощання з Дмитром Маніфестом відбудеться цієї п’ятниці.

Вся команда телеканалу "1+1" висловлює співчуття рідним та близьким Дмитра.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин