Вакарчук розповів, як навчався в Єльському університеті

Музикант полюбляє самовдосконалюватися.

Фронтмен гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук почерпнув під час навчання у Єльському університеті для себе багато корисного, йдеться у "Світському житті".

"Мені кожне навчання, від Львівського університету до Єльського , дає щось особливе. Мені тоді було дуже приємно в Єлі, бо я трошки відпочив від свого сьогодення і познайомився з великою кількістю мудрих людей, прочитав десятки книжок, змучився , але був задоволений", - пригадує музикант.

ВідеоСвятослав Вакарчук розповів Руслані, чому не хоче Grammy

Із зіркою під час святкування Дня незалежності США поспілкувалася вбрана у яскраву сукню Руслана. Тріумфаторка "Євробачення-2004" втілила роль репортера "Світського життя" на заході.

"Їздив в Нью-Йорк в основному на джаз, маленькі джазові клуби, просто на джаз, раз на два тижні їздив, а рок чи поп-музику тоді взагалі не слухав, якийсь настрій у мене був", - розповів Вакарчук співачці про свої музичні смаки в Америці.

На запитання про бажання українського Греммі Святослав відповів філософськи.

"Мені здається, якщо буде музика від якої будуть шаленіти всі професіонали, вона отримає своє Греммі. Треба хотіти не Греммі, а музику достойну Греммі", - зауважив він.

На думку Вакарчука, як тільки Україна стане успішною як держава, "культура підтягнеться".

Нагадаємо, після інциденту із приписаними "ОЕ" концертами в РФ, гурт Animal ДжаZ під час російського фестивалю  переспівав "Без бою".

Залиште свій коментар