Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Ватажку вовчиць" Олегу Виннику – 46: що ми знаємо про підкорювача жіночих сердець

Прищепила любов артисту до музики саме його мама.

Український співак, розкрадач жіночих сердець та "ватажок вовчиць" Олег Винник 31 липня святкує свій день народження. Виконавцю виповнюється 46 років.

За невеликий проміжок часу творчості в Україні Винник зміг завоювати серця багатьох поціновувачів хорошої музики.

Шлях до популярності у Олега Винника почався ще в маленькому селі на Черкащині. Саме мама майбутньої зірки Ганна Яківна прищепила хлопцю любов до української пісні та музики. Співи, гра на гітарі, участь у студентському хорі - дали свої плоди у подальшій кар’єрі артиста, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Олег Винник_1
прес-служба Олега Винника

Серйозну творчу діяльність Олег Винник розпочав у кінці 90-х, але не в Україні, а в Німеччині. Саме там, в Берліні, Олег Винник спробував себе на великій сцені театру і почав співати в найкращих європейських мюзиклах.

Олег Винник міг і далі підкорювати Європу, якби не доленосна зустріч зі своїм майбутнім продюсером і бажання писати пісні для себе та співати їх саме на батьківщині.

Вже 2011 року світ побачив перший альбом і перші хіти Олега Винника, які підкорили серця багатьох українок.

Відео Неля Шовкопляс про феномен Олега Винника - влог "Сніданку"

Сьогодні - національне свято у всіх вовчиць. Бо сьогодні свій 45-й день народження святкує феномен української музики – Олег Винник! А феномен він хоча б через те, що ще 8 років тому всі питали: "хто це такий?", дивлячись на білборди по всьому Києву, і абсолютно не здогадувались, що буквально за рік цей незнайомець почне збирати тисячі шанувальниць на своїх концетах!

Неля Шовкопляс про феномен Олега Винника - влог "Сніданку"

2017 року Олег Винник став найкрасивішим чоловіком за версією популярного журналу, а пізніше співак завоював звання одного із трьох найуспішніших артистів в Україні.

Виконавець часто їздить у благодійні тури й відгукується на прохання про допомогу звичайних людей.

Олег Винник ніколи не приховує свої щирі емоції й відданість глядачам на концертах, однак не любить говорити про особисте життя. 

Нагадаємо, нещодавно Олег Винник вперше за тривалий час змінив імідж. Артист показав себе, який вигляд має без бороди.

Залиште свій коментар

Вибір редакції