Вітвіцька пригадала романтичне та подвійне освідчення від майбутнього чоловіка

Влад Кочатков пропонував зірці стати його дружиною двічі.

Зірка каналу "1+1" Соломія Вітвіцька, яка у дитинстві була дуже самостійною, зі своїм чоловіком познайомилася під час спільної гри.

"Ми познайомилися на квесті в Мамаєвій слободі - грали в одній команді. Пам'ятаю, як спільні друзі нас знайомили, і у мене в голові промайнуло. Навіть описати не можу. Але я раптом подумала, що сьогодні потрібно запам'ятовувати кожну мить. І звичайно, Влад мені сподобався з першого погляду: мій майбутній чоловік виділявся з натовпу зростанням і блондинистий. Але на момент знайомства нічого, крім моєї інтуїції, не віщувало подальшого розвитку подій. Хоча, якщо гарненько подумати... Я двічі перепитувала в той день, як його звуть. Під час гри у нас були зв'язані руки, і його кисть посиніла. Звичайно, мені довелося прийти на допомогу! А в кінці квесту я запросила всіх друзів на афтепаті до себе додому", - підкреслила ведуча в інтерв'ю "Каравану историй".

До слова, спочатку обранець зірки навіть не знав про її телевізійну професію. На думку Солі, це стало одним із факторів того, що їхні стосунки склалися.

"Ми дійсно чудово провели час, але Влад не запитав у мене номер телефону. Я, до речі, поставилася до цього з великою підозрою. А ввечері, повернувшись з прогулянки, побачила повідомлення від нього в соціальній мережі, і спочатку ми дуже багато спілкувалися в Facebook. Наша друга зустріч відбулася на прем'єрі мультфільму "Замбезія", який я озвучувала. Під час цього специфічного побачення Влад познайомився з моїми батьками і друзями. Сьогодні згадувати про це дуже весело. Чоловік - інтроверт, і він був шокований кількістю нових знайомств за один день. Зараз я вже добре знаю його характер. Як виявилося пізніше, спочатку Влад навіть не знав, що я ведуча. Думаю, це мене і врятувало", - припустила вона.

Вітвіцька Караван_8
Караван историй
Соломія Вітвіцька з мамою та чоловіком

Вітвіцька отримувала пропозицію руки та серця від коханого двічі: перша версія освідчення здалася їй недостатньо романтичною.

"Вперше Влад зробив мені пропозицію через чотири місяці після знайомства, в січні. Але я, звичайно, поставилася до неї несерйозно.

До другої спроби, в квітні, він підготувався більш грунтовно і навіть купив каблучку. Але не можу похизуватися дуже романтичною історією. Справа була на вихідних. Майбутній чоловік зробив вигляд, що пішов у справах, а повернувшись в кімнату, опустився на одне коліно і сказав заповітні слова. Я відповіла, що, звичайно, згодна, а ввечері обмовилася: мовляв, і подругам особливо нічого розповісти. Влад пообіцяв щось придумати.

Вітвіцька Караван_5
Караван историй

У понеділок майбутній чоловік вирішив виправитися. Він надіслав мені на роботу 101 троянду з листівкою - до сих пір ношу її з собою. В той день я "літала" по ньюсруму така щаслива - навіть думала, що через невимовне щастя не зможу вийти в ефір. Так все і дізналися, що моє серце зайняте, а ось ім'я обранця стало надбанням громадськості набагато пізніше. Кумедно: у нас багато спільних знайомих (в той період Влад працював на іншому каналі), і люди, які добре знали нас обох, при Владові обговорювали мого "крутого нареченого", а чоловік майстерно вдавав, що нічого не знає. Було весело. А після того, як ми з'їздили в Марокко і розкрили в ЗМІ свою історію кохання, в Інтернеті його почали називати "сином депутата" і "мажором". Я, як колишня ведуча світських новин, завжди говорила Владу: чим більше приховуєш особисті моменти, тим більше народжується чуток і вигадок", - підсумувала Соля.

Вітвіцька Караван_4
Караван историй

За словами Соломії, коханий потрапив на престижну посаду режисера "Сніданку з 1+1" абсолютно самостійно. Більше того, вона навіть заважала Владу у цьому. Зараз у планах пари – переїзд до власного житла, ремонт та творчі плани.

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька подарувала коханому на день народження романтичну подорож видовищними куточками України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: