Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Володимир Остапчук зачитає реп на сцені "Голосу країни-10"

Шоумен візьме участь у "сліпих прослуховуваннях".

Цієї неділі, 9 лютого, о 21:00 на телеканалі "1+1" під час сліпих прослуховувань на "Голосі країни-10" на сцену вийде телеведучий і шоумен Володимир Остапчук, а також співаючий фермер, який раніше був відомий під сценічним ім’ям травесті-діва Урсула.

На сцені шоу Остапчук зачитає американський реп, чим неабияк здивує тренерів, адже цей музичний жанр учасники на шоу обирають нечасто. Чи зможе Володимир розвернути бодай одне червоне крісло, та які ще несподіванки підготував для глядачів, дізнаємось у неділю.

У новому випуску проєкту також на сцену сліпих прослуховувань вийде 24-річна Ася Хорошун, яка працює прибиральницею за тваринами в цирку.

"Для того, щоб займатися музикою, мені потрібні гроші, тому я працюю на багатьох роботах, і одна з них – прибиральниця в цирку. Я допомагаю дивитися за тваринками, годувати їх та прибирати їхні клітки.  Згодом я зрозуміла, що сучасний цирк – він може і має бути без тварин. У мене є мій голос і моя маленька мрія, відчуваю, що на "Голосі країни" моя зірка може засяяти" -каже Ася.

Голос країни_2
пресслужба каналу "1+1"
Ася Хорошун

Також свої сили на "Голосі" спробує й 18-річна Олександра Сиркашева, яка п’ять років тому сміливо виборювала перемогу на сцені "Голосу. Діти":

"Тоді я була у команді Потапа і саме тоді зрозуміла, що мені потрібна велика сцена, я не можу без неї жити. Тепер я хочу знову заявити про себе та показати усім, що моє місце саме тут".

Голос країни_1
пресслужба каналу "1+1"
Олександра Сиркашева

На сліпі прослуховування дівчина обрала пісню NK – "Обіцяю" . Чи зможе вона розвернути тренерські крісла у ювілейному сезоні, та чи впізнає ПТП свою колишню вихованицю - вже у неділю. 

Спробує вразити тренерів своїми вокальними здібностями й 27-річний Юрій Самовілов, який тривалий час працював сценаристом розважальних проєктів  "Танці з зірками" та "Голос країни". Хлопець давно мріяв вийти на сцену вокального шоу як учасник, і вирішив спробувати свої сили на десятому ювілейному сезоні:

"Ти завжди дивишся, як люди виходять, як вони переживають, і думаєш про те, що ти міг бути на їхньому місці. Я бачив цю сцену тисячі разів, але весь час її обходив.  Зараз мені доля дала дуже великий шанс змінити все, і хочеться цю можливість не впустити, а використати на максимум".

Голос країни_7
пресслужба каналу "1+1"
Юрій Самовілов

На сцені Юрій виконає легендарний хіт Englishman in New-York, та чи зможе розвернути червоні крісла, дізнаємось вже цієї неділі.

На глядачів та тренерів чекатиме ще один яскравий учасник сліпих прослуховувань  – 33-річний Артем Семенов. Хлопець почав займатися вокалом з дитинства, кілька років співав у дуеті DejaVu, а потім почав виступати сольно в образі травесті-діви під псевдонімом Урсула, від якого згодом відмовився. Останні кілька років Артем займається господарською діяльністю, має велику ферму та власноруч виготовляє молочну продукцію.

Голос країни_3
пресслужба каналу "1+1"
Артем Семенов

На проєкт прийшов, аби знову заявити про себе: "Творчій людині завжди хочеться бути почутою, я готовий до експерименту та відродження на "Голосі країни". Чи допоможе йому попередній досвід вразити тренерів і розвернути крісла дізнаємось вже у неділю.

Нагадаємо, про те, як минув третій ефір "сліпих прослуховувань" проєкту "Голос країни" дивіться у нашому матеріалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції