Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євробачення 2016: українці віддали Росії найвищий бал

Українські глядачі поставили Сергію Лазарєву 12 балів.

У столиці Швеції Стокгольмі завершився 61-й за рахунком пісенний конкурс "Євробачення 2016", переможцем якого стала українська співачка Джамала.

За сумарною кількістю балів від журі та глядачів Джамала отримала 534 бали, а от Росія, від якої виступав Сергій Лазарєв і якому букмекери пророкували перше місце, розмістився на третьому місці із кількістю балів 491. Друге місце посіла Дамі Ім з Австралії. Вона отримала 511 балів.

Зауважимо, що останніми були названі бали саме України та Росії і саме від глядацьких голосів залежало, хто ж все таки отримає перемогу.

І якщо журі від України та Росії проігнорували виступи Джамали та Лазарєва, поставивши їм нуль, то українці та росіяни віддали достатньо високі бали одне одному. Так, російські глядачі поставили Джамалі 10 балів, а от українці були більш щедрими до Росії і нагородили Лазарєва 12 балами.

Бали українських та російських глядачів
Українці віддали Росії 12 балів

Бали українських та російських глядачів
Російські глядачі поставили Україні 10 балів

Євробачення 2016 бали
Так виглядає турнірна таблиця

Нагадаємо, авторка "Гаррі Поттера" пораділа за перемогу Джамали на "Євробаченні 2016". Письменниця також висловила захват щодо оцінки Грузії для Джамали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції