Юрист Єгорової прокоментував втечу Мухарського до Європи

Юрист Єгорової прокоментував втечу Мухарського до Європи

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юрист Єгорової прокоментував втечу Мухарського до Європи

Сама екс-дружина шоумена говорити про його вчинок відмовилася.

Юрист екс-дружини Антіна Мухарського, який днями залишив Україну і поїхав попросити політичного притулку в Європі, Сніжани Єгорової прокоментувала його вчинок, йдеться у "Сніданку з 1+1".

За словами юриста Катерини Власюк, Мухарський говорить неправду стосовно того, що Єгорова вимагає від нього виплачувати матері аліменти на трьох неповнолітніх дітей у розмірі еквівалентному трьом тисячам доларів США.

"Наразі сума на трьох дітей – це вісім тисяч грн помножено на три. Мова про три тисячі доларів не йдеться, не йшлася і не буде вестися. Тому що в нас стягують аліменти в гривневому еквіваленті", - сказала Власюк.

Сніжана Єгорова та Антін Мухарський / Фото: Viva

2014-го  Антін звернувся до суду з позовом про перегляд суми аліментів. У своєму дописі Антін пояснив, що революція та війна суттєво вплинули на його доходи. Тепер платити такі аліменти він не може. Утім, суд позов досі не розглянув. Ще Антін скаржиться, що колишня дружина забороняє бачитися з дітьми. Юрист Сніжани спростовує.

"Декілька разів на тиждень він має забирати дітей, завозити їх до школи, возити їх по кружках, додаткових, на яких займаються діти. Батько цього не здійснював і не робив. Двері будинку моєї довірительки не закриті перед ним", - наголосила юрист.

Сніжана Єгорова та Антін Мухарський

За словами постійного юриста "Сніданку" Лаврентія Царука, мінімальний розмір аліментів, який може встановити суд – 800 гривень. Максимально - 12 тисяч гривень на одну дитину. Утім,  сума може бути переглянута в будь-який час.

"Зазвичай такі справи розглядаються дуже швидко. В одне засідання можна навіть цю справу розглянути й отримати рішення. А те, що у цій справі між паном Антіном та Сніжаною так довго розглядається, це говорить про амбітність настроїв обох сторін, роботу їхніх юридичних представників", - сказав Царук.

Позов Мухарського до суду не розглядається уже чотири роки. Юрист Сніжани запевняє, що одна з причин – зволікання самого Антіна з наданням необхідних документів.

"Сніданок" намагався зв’язатися з Антіном. Втім він не відповідає. Батько Мухарського одному з видань заявив, що сам відвозив сина до аеропорту. Судити правильність його вчинку не береться. Куди саме полетів син, не повідомив.

Антін Мухарський виїхав з України через новий закон про аліменти

Антін Мухарський виїхав з України через новий закон про аліменти

"Сніданок" також звернувся за роз’ясненнями і до колишньої дружини Антіна Сніжани Єгорової. Але коментувати ситуацію телеведуча відмовилася. Мовляв, коментувати пригоди батька-втікача в Європі, не планую, бо маю займатися дітьми".

Нагадаємо, що днями Антін Мухарський на своїй сторінці у Facebook приголомшив новиною. Український шоумен емігрував і тепер проситиме політичного притулку в одній з європейських країн. А все тому, що не може сплатити аліменти на трьох дітей від другого шлюбу. Судова тяганина з колишньою дружиною триває вже понад два роки.

Шлюб з телеведучою Сніжаною Єгоровою дав тріщину 2012-го року. Як стверджує Антін, саме тоді Єгорова заборонила йому бачитися з дітьми.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація