Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ведучий вирішив, що настав час втілювати свої мрії у життя.

Про те, як змінилося життя зірки каналу "1+1" Юрія Горбунова після сорока, український актор і телеведучий розповів в інтерв'ю журналу Viva.

У фотосесії для видання Горбунов з'явився у класичному образі: костюм –трійка, краватка-метелик, капелюх та контрабас.

Під час інтерв'ю  телеведучий  та головний герой серіалу "Москаль", що стартує на "1+1" незабаром,  розповів про повернення до театральної сцени та поділився не тільки своїми кар'єрними планами, а й деякими подробицями приватного життя. 

Загалом актор  зауважив: після сорока переоцінив своє життя, почав ставитись до нього простіше, а також вирішив, що настав час реалізовувати бажання.

"Давно хотів зайнятися йогою, але от тільки нещодавно почав. Одного чудового дня прокинувся і подумав, що настав час свої мрії втілювати у реальність, повернутись на мовні курси, підтягнути англійську, піти на йогу", - поділився Юрій Горбунов.

Також, Юрій Горбунов згадав курйозний випадок, який трапився під час вистави "Два анекдоти на вечерю" в Одесі.

"У комедії є момент, коли мене ображають, виганяють, я йду через глядацький зал. Потім Наталя Степанівна (Лілія Ребрик) дізнається, що я приходив свататися, і мене повертають. Я ображений йду по центральному проходу, скаржуся вголос, що страшне серцебиття. І тут одна жіночка-глядачка встає зі свого місця, бере мене за руку і каже: "Не хвилюйтеся, я читала цю п'єсу - все добре закінчиться". Таке могло статися лише в Одесі, більше ніде".

До речі, вже скоро цю виставу за участі Юрія Горбунова зможуть побачити жителі Західної України. А саме: 23-го березня Чернігів, 29-го Хмельницький та 30-го Чернівці.

Нагадаємо, Юрій Горбунов вразив фото студентських часів, де постав молодим красунчиком. Ведучому до рук випадково потрапила його стара світлина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції