Юзери запідозрили у Кіану Рівза психічну хворобу – ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Юзери запідозрили у Кіану Рівза психічну хворобу – ЗМІ

Фото: Associated Press

Фани помітили у актора дивну особливість.

Фанати голлівудського актора Кіану Рівза, який вперше за довгий час з’явився на публіці з дівчиною, помітили дивну особливість.

Зірка "Матриці" майже ніколи не торкається людей під час обіймів, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Повітряні руки, невагомі обійми та жодних дотиків – так усе частіше коментують знімки канадського актора та кінорежисера Кіану Рівза. Що не фотосесія з фанатами чи колегами, він усміхається, радіє зустрічі, однак уникає торкатись кого-небудь і тримає свої руки розкритими і відставленими.

Фото: Associated Press

У Мережі почали ширитись чутки, мовляв це не просто принцип, а психологічна хвороба – гаптофобія.  Її симптоми  – уникання дотиків до людей і страх тісного тілесного контакту. Це один з різновидів обсесивного неврозу. Така недуга загрожує жертвам психотравм, серед них – люди із нелегким дитинством. А саме таким воно і було у Кіану Рівза.

Жодних дотиків: чому Кіану Рівз уникає близьких контактів з людьми

Жодних дотиків: чому Кіану Рівз уникає близьких контактів з людьми

У 13 років актор важко пережив розлучення батьків, численні шлюби матері і переїзди до різних країн. Вже на дорослого Кіану теж чекали випробування – мертвонародження доньки Ави, смерть коханої і колеги Дженіфер Сайм та втрата близького друга, актора Рівера Фенікса. Після цього Кіану став непублічним, зрідка дає інтерв’ю та спілкується з пресою.

Однак у розвиток у Рівза гаптофобії дехто з фанатів не вірить. Хтось називає його особливість повагою до чужої особистості, інші – цілком поширеною звичкою.  "Справжній джентельмен! Маю ще більше причин хвалити Кіану Рівза!", - кажуть одні.

"Це він так уникає незнайомих людей із чужою енергетикою. Розслабтесь! Вілл Смітт робить так само!" – заспокоюють інші.

Сам актор зізнавався, що з психікою у нього все добре, однак він пережив численні депресії. При цьому Кіану не втомлюється повторювати, що життя прекрасне! Відкритого страху людей у нього точно немає, – актора часто бачать у метро і в масових натовпах і при цьому він без охорони.

Нагадаємо, що у середині травня відверта Голлі Беррі та стильний Кіану Рівз вдвох представили стрічку "Джон Вік-3". Зірки разом відвідали прем'єру стрічки у Нью-Йорку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
17к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація