Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Залишили без трусів: обурений Андре Тан поскаржився на авіакомпанію

Дизайнер розповів про невдалий переліт на відпочинок.

Відомий український дизайнер Андре Тан, який нещодавно зізнався, скільки йому коштувала відпустка на Мальдівах, знову вирушив на відпочинок.

Проте почалася відпустка модельєра не найліпшим чином.

Тан на своїй сторінці Instagram залишив невдоволений відгук щодо арабськиї авіаліній, через які з ним трапився неприємний інцидент та закликав ніколи не користуватися послугами Air Arabia group.

Андре Тан, авіакомпанія
instagram.com/andre_tan_official

"Мене залишили без трусів. Ніколи, ніколи не літайте авіакомпанією Аir Аrabia group! ️ Дорого, нерозумно і жахливе ставлення до клієнтів! Я став переживати ще в Києві в момент посадки на літак, коли до мене підбігли співробітники авіакомпанії. Валіза була чужа, але мене запевнили, що моя летить зі мною. В результаті після прильоту стало зрозуміло, що моя валіза не долетіла. Весь жах ситуації, що сталася, полягав у тому, що весь мій одяг, одяг моєї сім'ї і величезна кількість ліків було в ній. Нам довелося екстрено, з втомленою і голодною 3-річною дитиною на руках, заїжджати в шоппінг-молл і купувати речі, тому що інакше ми просто б залишилися в 35 градусну спеку в теплих трикотажних костюмах! ️ Без купальників і білизни", - розповів обурений дизайнер, додавши до посту світлину, на якій позує оголеним, прикриваючись пальмовим листком.

Андре Тан
instagram.com/andre_tan_official

Однак, за його словами, валізу знайшли через три дні, проте не доправили її до готелю, а залишили в аеропорту.

"Авіакомпанія не захотіла оплачувати доставку валізи в готель, відповівши, що "радійте, що ми взагалі знайшли Ваші речі" і кинули її в аеропорту", - зазначив Тан, додавши, що за 20 років його мандрівок жодного разу він не зустрічав такого хамського ставлення. 

Нагадаємо, нещодавно неприємний інцидент з пограбуванням багажу стався зі співачкою MARUV.

Залиште свій коментар

Вибір редакції