Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Засновник Guess покинув компанію через секс-скандал

Пола Марчіано декілька моделей звинуватили у сексуальних домаганнях.

Креативний директор Guess Пол Марчіано, якого кілька місяців тому звинуватили у сексуальних домаганнях, покинув свій пост.

Саме нещодавній секс-скандал, в епіцентрі якого він опинився, став причиною виходу Марчіано.

Кілька моделей, в тому числі і Кейт Аптон, звинуватили Марчіано в сексуальних домаганнях, що і стало приводом для розслідування.

Результати перевірки були доставлені в компанію 11 червня. У той же день Пол Марчіано написав заяву на звільнення за власним бажанням, повідомляє Time.

Проте 66-річний співзасновник модного бренду хоч і відійде від своїх обов'язків, все одно залишиться в раді директорів.

Як стало відомо, компанія Guess і Пол Марчіано уклали договір, згідно з яким чоловік змушений відшкодувати моральну шкоду потерпілим дівчатам. Загальна сума виплат складе 500 000 доларів.

"Рада директорів і пан Марчіано прийшли до єдиної думки, що на момент розслідування Марчіано необхідно відійти від справ. Компанія дуже серйозно ставиться до будь-яких звинувачень в сексуальних проступках і намагається створити безпечне робоче середовище. Ми з нетерпінням чекаємо завершення всіх перевірок у цій справі", - прокоментували в Guess.

Зауважимо, що в лютому відома супермодель Кейт Аптон опублікувала в своєму Twitter пост про те, як Пол Марчіано чіплявся до неї. За словами моделі, через співзасновника Guess вона втратила роботу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції