Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Творець "Тачок" та "Історії іграшок" покидає Pixar та Disney через секс-скандал

Джон Ласеттер допрацює до кінця року консультантом.

Засновник студії Pixar та креативний директор Walt Disney Animation Джон Ласеттер, якого звинуватили у сексуальних домаганнях, вирішив звільнитися в кінці цього року.

Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому компанією, повідомляє HollywoodReporter.

За словами співробітниць, Джон дозволяв собі неналежну поведінку: чіпав їх неналежним чином і цілував в губи. Сам Лассетер визнав, що надмірно любить обніматися, і вибачився за те, що це не всім подобається.

Керівники студії Disney знали про його витівки і вважали режисера 13-річною дитиною, за яким потрібне око та око, але в той же час визнавали, що Джон - геній і серце Disney Animation і Pixar.

Останнім часом серед представників індустрії все частіше стали чутні заклики до звільнення Лассетера, що і призвело до рішення студії. До 31 грудня він залишиться в студії як консультант, після чого буде остаточно звільнений. Від листопада минулого року Лассетер перебуває у відпустці.

Хто замінить Лассетера наразі невідомо.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Warner Bros., через звинувачення у сексуальних домаганнях, припинила співпрацю відомим американським режисером та продюсером Бреттом Ретнером.

Залиште свій коментар

Вибір редакції