Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Збавте трохи оберти": MARUV звернулася до прихильників

Артистка попросила шанувальників спокійніше ставитися до ситуації, що сталася.

Співачка MARUV, яка відмовилася представляти Україну на "Євробаченні-2019" через жорсткі умови договору з НСТУ, звернулася до прихильників.

Як відомо, обурені поведінкою Суспільного фани виконавиці почали збирати підписи на її підтримку і влаштували у Мережі бойкот. Сама ж MARUV спробувала заспокоїти шанувальників і записала для них відеозвернення.

"Хотіла б поговорити про цю ситуацію і сказати, що все, що не робиться, робиться на краще. Тепер у мене є безліч часу для підготовки до сольного концерту у Києві, для підготовки до премії YUNA, для того, щоб зробити багато чого цікавого для нового альбому", - пояснила артистка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от MARUV (@maruvofficial)

Вона попросила фанів трохи заспокоїтися і не вестися на провокації.

"Я б дуже хотіла вас попросити трохи збавити оберти і прийняти це більш спокійно, як це зробила я. Я дуже не люблю агресію і конфлікти, агресією ніколи нічого не вирішується. Я б хотіла попросити вас не вступати в жодні провокації і підтримати мене своїми усмішками", - зауважила MARUV.

Нагадаємо, що у чесній боротьбі на національному відборі на "Євробачення-2019" перемогу здобула співачка MARUV. Проте вже після тріумфу виконавиця мала підписати договір з НСТУ. Деякі його пункти артистка назвала "кабальними". В одному з них йшлося, що MARUV має відмовитися від концертів у країні-агресорі Росії. І артистка погодилася на це. Проте після довгих перемовин з НСТУ згоди сторонам дійти не вдалося. Тож MARUV була вимушена відмовитися від участі у "Євробаченні-2019".

Залиште свій коментар

Вибір редакції