MARUV прокоментувала відмову від участі у Євробаченні-2019

MARUV прокоментувала відмову від участі у Євробаченні-2019

"Я – музикант, а не битка на політичній арені", - заявила співачка.

Співачка MARUV, яка не представлятиме Україну на Євробаченні, заявила, що не змогла дійти згоди з суспільним мовником через нібито "кабальні" пункти договору.

Про це йдеться на її офіційній сторінці у Facebook.

"Сьогодні наша зустріч з НТКУ тривала близько семи годин, в результаті якої, ми так і не дійшли згоди двох сторін", - написала вона.

За словами MARUV, відмова від концертів в Росії не була принциповою. "Я - громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі в промо-акції наших політиків", - заявила натомість артистка.

"Я – музикант, а не битка на політичній арені", - написала вона.

MARUV подякувала кожному, хто в неї вірив і голосував, і закликала не йти на конфронтацію. "Я хочу дарувати свою творчість без цензури", - підсумувала вона.

Сегодня наша встреча с НТКУ длилась около семи часов, в результате которой, мы так и не пришли к соглашению двух сторон....

Опубліковано MARUV Понеділок, 25 лютого 2019 р.

Нагадаємо, MARUV не представлятиме Україну на Євробаченні-2019, хоча сумарно отримала найбільшу кількість балів на фіналі Нацвідбору. Шість балів їй поставили глядачі, п'ять – судді. Проте кінцеве рішення залишається за Національною суспільною телерадіокомпанією України.

Користувачі Мережі розділились в емоціях від її перемоги, оскільки співачка неодноразово гастролювала в державі-агресорці Росії і мала там заплановані концерти. 

Згодом MARUV заявила, що готова відмовитися від виступів у країні-агресорі. Окрім того співачка з обуренням оприлюднила деякі пункти з договору, який має підписати з НСТУ. Один з них – передача прав на пісню.

Відео Якими скандалами запам'ятався національний відбір "Євробачення 2019"

Відбувся фінал національного відбору на Євробачення. За результатами голосування перемогла співачка MARUV. Однак це ще не означає, що саме вона поїде в Ізраїль на пісенний конкурс. А все - через обурення багатьох глядачів, вони переконують: співачка, яка має концерти в Росії, не може представляти Україну. Якими ще скандалами запамятався цей національний відбір - дивимося.

Якими скандалами запам'ятався національний відбір "Євробачення 2019"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів