MARUV заявила, що її змушують відмовитись від "Євробачення"

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
MARUV заявила, що її змушують відмовитись від "Євробачення"

Фото: facebook.com/pg/MaruvOfficial

Українська співачка розкритикувала умови НТКУ.

Співачка MARUV, яка виграла нацвідбір і має представляти Україну на "Євробаченні-2019", заявила, що відчуває тиск через умови Національної телекомпанії України щодо конкурсу. Про це вона розповіла на своїй сторінці у соцмережі Instagram.

"Останні 24 години були найбільш емоційними в моєму житті. Я здобула чесну перемогу в Національному відборі на "Євробачення-2019", отримавши максимальну підтримку від телеглядачів і високий бал від членів журі. Але тепер нашу з вами перемогу хочуть відняти. Я українка, люблю свою країну і пишаюся тим, що представлятиму Україну в Тель-Авіві на міжнародному конкурсі "Євробачення - 2019", незважаючи на те, що за добу я отримала пропозиції від трьох різних країн представляти їх. Але моя відповідь категорична - я виступаю від України і ніяк інакше!", - написала співачка.

MARUV нагадала про договір між учасником від України і НТКУ, який повинен бути підписаний сьогодні до обіду.

"Я готова відмовитися від виступів в Росії. У прямому ефірі відповіла на всі запитання, які цікавили журі. Я не відвідувала Крим від 2014 року. Та не порушувала жодного Закону України. А також готова взяти на себе всі витрати щодо участі в Міжнародному конкурсі.

А тепер про сам договір, що вимагають від мене:

1. Мені заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження НТКУ (неузгоджений шпагат, наприклад, призведе до штрафу в 2 мільйони гривень).

2. Негайне передавання авторських прав на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).

3. Чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ (теоретично, мене можуть змусити танцювати на дні народження у якогось віце-прем'єра, і в разі відмови мене дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. Плюс компенсувати НТКУ нібито збитки!).

4. Заборона на спілкування з журналістами без узгодження з НТКУ (Що повністю порушує свободу слова і права людини).

І ще багато чого абсурдного.

У разі порушення одного з пунктів штраф 2 мільйони гривень і компенсація збитків ще на невизначену суму.

Натомість від НТКУ я НІЧОГО не отримую: ні копійки фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промо підтримки. Навіть візою я повинна займатися сама.

Хоча, в договорі є всього кілька пунктів обов'язків НТКУ:

1. Давати мені підказки щодо правил проведення конкурсу.

2. З дозволу НТКУ взяти з собою 10 осіб за свій рахунок.

3. Дотримуватися умов цього договору", - заявила вона.

За словами артистки, вона відчуває тиск.

"І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі "Євробачення -2019", - додала MARUV.

Нагадаємо, що співачка MARUV 23 лютого перемогла в українському національному відборі на Євробачення-2019. Це викликало велику хвилю несхвалення, адже співачка гастролювала Росією та ще має заплановані там концерти.

Пізніше російський продюсер Йосип Пригожин запропонував відправити співачку в якості учасниці від Росії в 2020 році

Через політичні погляди учасників нацвідбору "Євробачення" зчинився скандал

Через політичні погляди учасників нацвідбору "Євробачення" зчинився скандал

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація