Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Зірки "1+1" Таран, Вітвіцька та Падалко показали, як виглядали у 25 років

Знамениті красуні показали раритетні фото до 25-річчя України.

Цього року наша країна святкуватиме 25 незалежних років.

До ювілею Дня Незалежності України телеканал 1+1 готує телеглядачам безліч сюрпризів. Ви матимете змогу відсвяткувати цю подію разом з ОЕ та оригінально привітати з Днем Незалежності.

Наша країна ще зовсім молода, у 25 років усе лише починається. У цьому переконані ведучі ТСН Лідія Таран, Соломія Вітвіцька та Марічка Падалко, які розповіли про свої досягнення, коли їм було 25, пише 1plus1.ua

Лідія Таран, ведуча новин ТСН

Ведуча новин ТСН Лідія Таран розповіла, що у 2002 вона працювала в спортивній сфері новин. Вона була ведучою програми "Спортрепортер" та футбольної програми "Гол".

"У мої 25 здавалося, що і переді мною, і перед державою відчинені взагалі всі двері, усі можливі варіанти розвитку нам до снаги. Ми тоді з друзями постійно переймалися подіями в країні, багато обговорювали, мали різні ідеї", - розповіла Лідія Таран.

Лідія Таран

Коли ведучій було 25 років, вона багато подорожувала, вперше відкрила для себе Париж, Амстердам. Оскільки Таран була в спортивній журналістиці, вона активно стежила за успіхами українських спортсменів, зокрема на зимовій олімпіаді у Солт-Лейк-Сіті.

Соломія Вітвіцька, ведуча новин ТСН, куратор проекту "Переможці"

Коли Соломії Вітвіцькій було 25, вона проживала в Нюрнберзі, Німеччина. Ведуча згадує, що після закінчення Помаранчевої революції вона повірила, що в Україні нарешті буде свобода слова та відсутня цензура. Вітвіцька спакувала валізи, сіла в автобус і повернулась в Україну.

"Я спочатку не була впевнена, що я хочу працювати журналістом, і спробувала себе в піарі. Але все ж таки зрозуміла, що журналістика – це мені ближче і набагато цікавіше", - згадує свої професійні пошуки ведуча.

Соломія Вітвіцька

Після повернення в Україну вона почала кар'єру телекореспондента на першому новинному каналі. Проживши три роки в Німеччині, ведуча повернулася до нової країни і мала знову налагоджувати контакти.

"Спочатку я жила в подруги, потім орендувала сама квартиру. І жила надіями, мріями. Мені здається, що тоді я навіть не починала ставити собі далеких цілей. Я була впевнена, що це правильне рішення", - поділилася Соломія Вітвіцька.

Марічка Падалко, ведуча ТСН

Марічка Падалко розповіла, що у 25 років вона вже другий рік активно працювала на телебаченні та була ведучою телерадіокомпанії "Ера".

"Я думаю, професійно для мене був найцікавіший період, тому що, з одного боку, дуже багато було амбіцій в мене реалізуватися на телебаченні, а з іншого боку, на телекомпаніях в той час було дуже мало можливостей їздити за кордон, щоб наповнювати випуск", - згадує Падалко.

Права на використання відео були обмежені, тож треба було зі шкури лізти, аби привабити глядача. Саме тоді сталася знакова подія в професійному житті ведучої. В українському інформаційному просторі пліткували, що голкіпер московського "Спартака" Філімонов переходить у "Динамо". Перехід зі "Спартака" в "Динамо" - це взагалі така дуже нестандартна річ, тому всі думали, що це справді якась байка.

Марічка Падалко

Щоб отримати ексклюзив, ведуча поїхала в аеропорт, дізналася у працівників компанії "Аерофлот", що на рейсі з Москви дійсно є пасажир Філімонов. Марічка Падалко була єдиною журналісткою, котра зустрічала футболіста і, звичайно, підготувала ексклюзивний матеріал.

У 25 років навіть не було особистих мрій. Марічка Падалко розповідає, що працювала скоріше для самореалізації, аніж для збагачення. На той час вона була заміжня, однак зовсім не думала про дітей. Більш того, була переконана, що діти можуть заважати кар'єрі.

"Як я розумію, на той момент я ще не знайшла батька для своїх дітей. Мені здається, що жінка свідомо хоче дітей, коли зустрічає їхнього батька, а не просто чоловіка", - каже Падалко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції