Азаров доручив терміново розібратися з комунальними тарифами

Азаров доручив терміново розібратися з комунальними тарифами

Ціни на прибирання прибудинкової території стали перевищувати вартість утримання самої квартири. / Фото: ТСН.ua

В Україні врегулюють ціни на прибирання прибудинкових територій.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству регіонального розвитку та житлово-комунального господарства терміново підготувати єдині підходи до формування тарифів на прибирання прибудинкових територій. Про це глава уряду заявив на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, зараз в країні встановлено більш-менш однакові принципи формування тарифів. "Єдине, що ми поки ще не зробили, - це тарифи на прибирання, так званих, прибудинкових територій. І це призводить до того, а ці тарифи відносяться до розряду нерегульованих, що тарифи на електроенергію, газ, тепло постійні, а тарифи на утримання і прибирання прибудинкових територій постійно зростають", - заявив Азаров.

"Тому доручено Міністерству регіонального розвитку і ЖКГ терміново підготувати такі єдині підходи, тому що подекуди витрати на, так зване, прибирання території стали перевищувати вартість витрат на електроенергію і утримання самої квартири, а це абсолютно ненормально", - додав прем'єр.

Водночас він зазначив, що встановити єдині тарифи ЖКГ досить важко, тому що існує величезна різноманітність умов, які визначають формування тарифів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Віктор Янукович вимагає єдиних комунальних тарифів для всіх українців.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація