Банкіри радять інвестувати у гривню та золото

Дата публікації
Перегляди
2240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Банкіри радять інвестувати у гривню та золото

Золото залишається найнадійнішою "заначкою"

До парламентських виборів гривневі депозити залишаться найприбутковішими.

На сьогоднішній день найкращим інструментом для отримання прибутків є гривневі депозити, ставки по яких залишаються досить високими.

Така тенденція буде зберігатись до липня-серпня, заявив начальник управління та бюджетування АТ "ЕРДЕ БАНКу" Ростислав Берегій.

Що стосується заощаджень, то, за словами фахівця, їх краще тримати у золоті.

"На даний момент золото має свою природну ціну. Із впевненістю можна прогнозувати, що до кінця 2012 року його вартість точно не зменшиться", - сказав Берегій.

Експерт також додав, що хорошим інструментом збереження вартості заощаджень є долари США. Хоч існує тенденція до постійного зниження ставок за депозитами у даній валюті, однак підстав, щоб курс долара знижувався, на сьогодні немає.

На сьогоднішній день ціна тройської унції золота у Нацбанку складає 1650 дол. Тобто усі, хто мають фінансові ресурси можуть отримати непогані прибутки у довготривалій перспективі від росту ціни.

Варто зазначити, що ще у грудні минулого року НБУ прогнозував, що у 2012 році ціна дорогоцінного металу виросте до 2200-2300 долю за унцію. У зв'язку з чим Нацбанк рекомендував населенню не тримати вільні кошти "під матрацом", а інвестувати у золото.

Як повідомлялось, за підсумками минулого 2011 року попит на золото в Україні виріс у 2,3 разу, до 15,6 тонн, а попит на срібло скоротився на 4% - до 8,2 тонн. Таке зростання попиту на золото також свідчить про те, що ціна його буде надалі тільки збільшуватись.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація