Білоус переконує про черги охочих приватизувати гідроелектростанції та обленерго

Купити гідроелектростанцію на Миколаївщині хотіли 16 інвесторів.

Голова Фонду держмайна України Ігор Білоус переконує, що інвестори вишиковуються в черги, аби придбати державні частки в підприємствах. Зокрема, наводить приклад приватизації Мигіївської гідроелектростанції на Миколаївщині, придбати яку хотіли 16 інвесторів.

"Гарний приклад приватизації, яка починає давати свої плоди після того, як ми впроваджували зміни. Ми зараз на стадії активного продажу малої приватизації, вірніше об'єктів. Відбувся гарний аукціон з продажу Мигіївської гідроелектростанції. Фактично були рекордні показники – виставивши за 10 млн грн, змогли досягнути ціни у 52,5 млн грн за цей об'єкт. Була велика конкуренція, 16 інвесторів змагалися за нього", – сказав Білоус в ефірі "5 каналу".

Цю ГЕС придбав вітчизняний інвестор ТОВ "МЗ". Сьогодні мають провести подібний аукціон із приватизації Костянтинівської гідроелектростанції на Миколаївщині (стартова ціна – 13,76 млн грн), наступного тижня – ще один продаж.

Водночас іноземні інвестори цікавляться приватизацією обленерго.

"Після конференції, яку ми провели в кінці червня, у нас вишикувалася ціла черга інвесторів. 99% з них – це іноземці. І не іноземці з Кіпру, а реальні іноземці, серйозні люди з підтримкою посольств", – запевнив Білоус.

Він також переконує, що приватизацією Одеського припортового заводу також активно цікавляться інвестори. Продаж запланований на 14 грудня.

"Зараз діалог ведеться з 6-7 учасниками, деякі сидять в окопах, деякі останнє рішення приймають, деякі відмовляться – це не той процес, який ми можемо прогнозувати", – додав голова Фонду держмайна.

Нагадаємо, вартість продажу Одеського припортового заводу зменшили в 2,5 разу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: