Для декого з киян тепло подорожчало більш ніж вдвічі

Дата публікації
Перегляди
1790
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Для декого з киян тепло подорожчало більш ніж вдвічі

Різна сума кожного місяця виходить через коливання температури за вікном

Переполох з платіжками стався через те, що Київенерго проводить розрахунки із запізненням на місяць.

Кияни, обурені зростанням сум у платіжках за спожите тепло, вже штурмують ЖЕКи та міську адміністрацію за поясненнями.

ТСН дізналася, чи справді тарифи змінюються щомісяця.

Різні цифри у платіжках за спожите тепло люди тепер бачитимуть постійно, оскільки восени деякі будинки під'єднали до лічильника теплової енергії. Тож, досі платили фіксовану суму щомісяця, а тепер розраховуються лише за те, що спожили і винятково в опалювальний сезон.

Схований глибоко в підвалі лічильник теплоенергії фіксує температуру води в момент, коли її подали в будинок, та коли вона дійшла до квартир. Раз на місяць інженер ЖЕКу приходить до лічильника знімати показники зі спеціальним комп'ютером.

"Механізм дуже простий: вставляється оптична голівка, вибирається програма на комп'ютері, йде зчитування інформації. Потім за певний час робиться роздруківка, і звіт віддається в Київенерго", - розкрив тонкощі процесу інженер.

Також працівники ЖЕКу пояснили, що різна сума кожного місяця виходить через коливання температури за вікном. "Мінусова температура більша - то більше буде сума нарахування, а якщо надворі плюсова, значить, сума буде меншою", - зазначив інженер.

Також у Київській міськадміністрації запевнили, що тарифів не підвищували і не змінюватимуть їх у найближчий рік. Проблеми з цифрами в платіжках з'явилися від того, що Київенерго проводить розрахунки із запізненням на місяць.

"В грудні вони отримали за жовтень місяць. В жовтні місяці опалювальний сезон був лише 15 днів, тобто у них вийшла сума наприклад 80 гривень. В січні він отримав в платіжці показники за листопад місяць. У нього різко збільшився цей розмір, і в нього вийшло так, ніби виросли тарифи. Тарифи не виросли!" - Наполягає перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак.

Економія при використанні лічильників тепла становить 40%, запевнив Мазурчак.

У грандіозні плану київської влади входить встановлення за півтора року лічильників теплової енергії у всіх столичних будинках.

Читайте також:

Бойко лякає Кремль газом з Туреччини

Боржникам відключатимуть тепло навіть в опалювальний сезон

Українцям пообіцяли не підвищувати тарифи на тепло

Найгірше за газ платить Донбас

Кияни обурені зростанням сум у платіжках за спожите тепло

Кияни обурені зростанням сум у платіжках за спожите тепло

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1790
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація