Екскурсії на Марс продаються по 500 тисяч доларів

Дата публікації
Перегляди
2244
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Екскурсії на Марс продаються по 500 тисяч доларів

Космічне таксі Dragon доправлятиме туристів на Марс / Фото: NASA

Півтора роки польоту на Червону планету коштуватимуть півмільйона доларів та невідомо яких наслідків для здоров'я.

Американська компанія SpaceX, яка виробляє космічні ракети Falcon, оголосила про початок прийому заявок на приватні польоти на Марс.

Дозволити собі це задоволення зможе той, хто готовий віддати за комічну екскурсію 500 тисяч доларів і хто не має хронічних хвороб, пише "Сегодня".

Правда, плануючи цю поїздку, потрібно враховувати, що летіти доведеться близько 1,5 років і до сих пір не ясно, чи здатний людський організм витримати подібний політ. А можливим такий політ стане не раніше ніж через 10-15 років, коли цей маршрут протестують професійні астронавти.

Представники SpaceX обіцяють, що вантаж і людей в космос будуть відправляти за допомогою своїх ракети-носія Falcon 9 і корабля Dragon, який може прийняти на борт сім пасажирів. Вони розраховують на допомогу NASA і ряду комерційних організацій, що займаються освоєнням космосу.

В цьому або на початку наступного року SpaceX має намір організувати тестові польоти апаратів на орбіту на кілька днів. Поки без людей.

А ось у британського бізнесмена Річарда Бренсона справи йдуть куди швидше, правда, він відправляє туристів тільки на орбіту, а не в міжпланетну подорож. Восени 2011 року він відкрив перший в світі комерційний космопорт "Америка", який побудований в пустелі штату Нью-Мексико.

В кінці цього року підприємець обіцяє відправити в космос перших своїх клієнтів, які заплатили за таку можливість 200 тисяч доларів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
2244
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація