Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Газпром" постійно тримає занижений тиск у газопроводі – "Нафтогаз"

Цього року контрактний тиск у мережі був лише один день.

"Нафтогаз" констатує, що російський "Газпром" не дотримується умов контракту щодо транспортування газу територією України до Європи та постійно тримає знижений тиск.

"Газпром" продовжує регулярно порушувати свої зобов'язання за контрактним тиском на вході до української газотранспортної системи, ставлячи під загрозу забезпечення транзиту до Європи. Незважаючи на таку поведінку "Газпрому", українська компанія забезпечила весь транзит до Європи", - зазначили у "Нафтогазі".

Уповноважений з роботи з органами державної влади НАК "Нафтогаз України" Вадим Гламаздін уточнив, що "за весь 2017 рік "Газпром" підтримував контрактний тиск усього 45 днів. А за весь 2018 рік - більше 100 днів вже минуло - контрактний тиск у мережі був один день".

Раніше у "Газпромі" заявили, що ніколи не ставили питання про відмову від транзиту газу через Україну.

ВідеоВиконавча служба почала опис та арешт в Україні майна російського монополіста "Газпрому"

Повідомлення про це з'явилось на урядовому порталі. У ньому йдеться про штраф, накладений на "Газпром" Антимонопольним комітетом ще два роки тому за зловживання монопольним становищем на ринку України. Зараз це майже 172 мільярди гривень. І саме у цій справі виконавча служба Мін`юсту почала процедуру арешту активів "Газпрому" - а це майно та акції чотирьох його підприємств.

Виконавча служба почала опис та арешт в Україні майна російського монополіста "Газпрому"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції