Гройсман очікує від децентралізації зростання економіки України

Надмірна централізація влади була однією з критичних причин повільного економічного розвитку України, - переконаний прем'єр.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман очікує, що ініційована ним три роки тому реформа децентралізації матиме суттєвий вплив на економічне зростання України.

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Надмірна централізація влади була однією з критичних причин повільного економічного розвитку України", - зауважив Гройсман.

За його словами, будь-які спроби прискорити розвиток без активного залучення місцевого самоврядування, без створення стимулів для місцевого економічного розвитку не дали б ніколи результату.

"Тож від ініційованої мною три роки тому реформи, якою я дуже пишаюся - реформи децентралізації, я очікую тепер теж суттєвого впливу на економічне зростання України", - резюмував Гройсман.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенка наголосив на важливості продовження децентралізації в державі, яка значно розширює можливості розвитку місцевих громад.

"Перші звіти, які ми маємо від місцевих адміністрацій, вже переконливо свідчать, що коли ми передаємо права і фінансовий ресурс, то і відповідальність місцевої влади значно зростає", - сказав він.

Залиште свій коментар