Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман попросив громадськість допомогти йому з бюджетом-2017

За державними грошима потрібно слідкувати.

Міністри прийшли на засідання уряду в середу в бадьорому настрої. Посадовці запевнили, що вночі нічого не заважало їм відпочивати, хоча саме тоді депутати ухвалювали найважливіший фінансовий документ країни на наступний рік, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зібрання в Кабміні перенесли з традиційної 11:00 ранку на післяобідній час. Причин не уточнювали. У своєму виступі прем'єр-міністр Володимир Гройсман ще раз на графіках та діаграмах нагадав усім показники нового бюджету. І запевнив, що затверджений план цілком реальний.

Відео Депутати продовжили обговорювати бюджет на засіданні Кабміну

Разом із тим Гройсман закликав контролювати його виконання усією громадою. "Це бюджет, який можна відслідковувати. І я запрошую всіх – громадських активістів, експертів – відстежуйте! Допоможіть мені!", - заявив керівник уряду.

Цього ж дня стало відомо, що Генпрокурора проаналізує ухвалений Верховною Радою державний бюджет на наступний рік. Про це заявив генеральний прокурор Юрій Луценко. "На жаль, маємо низку викликів, якими мусить займатися прокуратура, у тому, що було вчора проголосовано. Буде підписаний закон, проаналізуємо, сконцентруємо увагу на декількох спірних моментах, про які вже говорять оглядачі", - наголосив він.

бюджет-2017, інфографіка
Reuters

Залиште свій коментар

Вибір редакції