Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Новий рік ялинки будуть коштувати від 50 до 300 гривень

За рік ціни на новорічні дерева майже не змінились.

У поточному році ціни на ялинки залишаться, у порівнянні з минулим роком, майже незмінними, і складуть 50 грн за найменше деревце і близько 300 грн за сосни від двох метрів. Подорожчають на 5 грн тільки найбільші "лісові красуні".

У масовому продажі новорічні дерева з'являться 15-20 грудня. Як і в минулому році, на всіх законно зрубане дерево, що пройшли радіаційний контроль, будуть прикріплені спеціальні чіпи. Ялинки без чіпів будуть вважатися незаконними, і міліція вправі буде прибрати їх з ринку, пише "Сегодня".

Також у поточному році що для тих, хто хоче заощадити, але зустріти Новий рік з живим деревом, є інший варіант - взяти ялинку в горщику напрокат (такі варіанти з'явились минулого року, але не були дуже популярними.

"У нас фішкою цього року будуть ялинки, які можна взяти напрокат, - сказала спікер Житомирського облуправління лісгоспу Наталія Хомич. - Тобто кожен бажаючий зможе приїхати на дільницю лісництва і вибрати там дерево в горщику, заплатити, наприклад, 80 грн за півтораметрову ялина, зустріти з ним всі новорічні свята. Після того, як людина повертає нам дерево, ми віддаємо їй 40 грн (якщо не буде пошкоджень)".

Залиште свій коментар

Вибір редакції