Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стокгольмський арбітраж повністю відхилив вимоги "Газпрому" до "Нафтогазу" на $ 75 млрд

Арбітражний суд визнав недійсними кабальні положення контракту.

Національний нафтогазовий холдинг "Нафтогаз України" оцінив загальний позитивний ефект від рішень Стокгольмського арбітражу на користь української компанії в спорі з російським монополістом "Газпром" за контрактом на закупівлю газу, в суму 75 млрд доларів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Арбітражний суд визнав недійсними кабальні положення контракту, привівши його до ринкових європейських стандартів... "Нафтогаз" оцінює загальний позитивний ефект рішень арбітражу в понад 75 млрд дол. за весь термін дії контракту на поставку газу", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, Стокгольмський арбітраж у рамках справи між держхолдингом "Нафтогаз України" і російським "Газпромом" повністю відхилив вимоги монополіста РФ відповідно до принципу "бери або плати", загальна сума яких досягла 56 млрд дол.

"Нафтогаз» виграв арбітраж проти "Газпрому" за контрактом на поставку газу за всіма спірними питаннями. Арбітражний суд повністю відхилив вимоги "Газпрому" за становищем "бери або плати" на суму 56 млрд дол. за 2009-2017 роки", - додали у компанії.

наслідки рішення по "Газпрому"
Нафтогаз України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції