"Нафтогаз" запропонував "Газпрому" поговорити про ціни на газ

Провести переговори хочуть у зв'язку з прийняттям нових правил ціноутворення на транзит в Україні. 

НАК "Нафтогаз України" запропонувала ВАТ "Газпром" провести переговори у зв'язку з прийняттям у країні нових правил ціноутворення на послуги з транспортування газу. Про це повідомила прес-служба держхолдингу.

У компанії зазначають, що встановлені українським регулятором тарифи на послуги з транспортування природного газу за транскордонним газопроводів для точок входу та виходу є обов'язковими для виконання після їх офіційної публікації. У зв'язку з цим НАК і запропонував провести переговори.

"Ми залишаємося надійним партнером і підтверджуємо, що транспортування газу для європейських споживачів буде здійснюватися безперешкодно в обсягах, обумовлених контрактом", - цитує прес-служба слова голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва.

"Перехід до загальноприйнятої в Європі практиці ціноутворення за транзит буде сприяти подальшій інтеграції нашої газотранспортної інфраструктури в європейську енергосистему, зміцненню надійності поставок газу в країни ЄС", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, "Нафтогаз" радикально підвищів тариф на транзит російського газу. Підвищення тарифів відбулося в повній відповідності з європейськими принципами. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: