Нардеп-спонсор Ляшка заявив про обшуки на підприємстві свого батька

Дата публікації
Перегляди
2065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Нардеп-спонсор Ляшка заявив про обшуки на підприємстві свого батька

Сергій Рибалка / Фото: УНІАН

Стверджується, що до будівель не пускають адвокатів, у співробітників вилучили телефони.

У Києві та Дніпрі в офісах і на виробництвах великого українського виробника снеків – корпорації S. Group - проводять обшуки.

Про це повідомляє прес-служба депутата від "Радикальної партії" Сергія Рибалки.

"Вони зламали двері, ворота будівель, нещадно розгромили серверну. Силовики самі закрилися в офісах дніпропетровської організації Радикальної партії і корпорації S. Group і нікого туди не пускають", - кажуть у депутата.

Стверджується, що до будівель не пускають адвокатів, у співробітників вилучили телефони.

Як відомо, засновником "S. Group" є народний депутат від "Радикальної партії" Рибалка. До складу корпорації входять компанії "Чиста планета", "Продекспорт-2009", "СнэкЭкспорт". Їй належать торгові марки: Snekkin, "Козацька слава", "Мій рибалка", Semki, "Мачо", KartoFan, Red, Fantasy, Fantee.

Раніше ЗМІ виявили, що частина доходів корпорації, яка належить родині Рибалки, перераховується на кіпрські фірми: на них формально оформили фактично всі торгові марки компанії. До цього доклав руку і сам народний депутат, стверджували журналісти. Сам Рибалка заявив, що інформація про торгові марки "Семки" і "Semki", яка попередньо просилася від нього журналістами, вийшла нібито в спотвореному вигляді і не відповідає дійсності: всі податки сплачуються в Україні.

Журналісти зазначали, що народний депутат Рибалка обраний за списком Радикальної партії Олега Ляшка та офіційно називається одним з її спонсорів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2065
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація