Найбагатшого депутата України можуть позбавити зарплати

Дата публікації
Перегляди
3052
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Найбагатшого депутата України можуть позбавити зарплати

Новинський може залишитися без зарплати. / Фото: УНІАН

Досі не вирішене питання, в який саме комітет увійде Новинський.

Найбагатший нардеп VII скликання Вадим Новинський може залишитися без першої депутатської зарплати. Проблема в тому, що досі не вирішене питання про те, в який з парламентських комітетів увійде мільярдер, пишуть "Вести".

"Якщо ти не є членом жодного з комітетів, тобі не нарахують зарплату, оскільки табель підписує голова комітету, - зазначив голова регламентного комітету ВР Володимир Макеєнко. - Часто депутати пишуть відмову від зарплати. В основному - заради піару"

Поки не відомо, в якому саме комітеті осяде новоспечений депутат - власник "Смарт-холдингу". Сам же Новинський каже, що хотів би пов'язати свою діяльність в Раді з економічним блоком. "Я займався бізнесом, ті питання, які пов'язані з реформами в Україні та з подальшим розвитком економіки, мене цікавлять найбільше", - зазначив він.

Раніше з'являлася інформація, що нардеп може очолити комітет з нацбезпеки і оборони, однак Новинський спростував чутки.

За словами голови регламентного комітету ВР, Новинський вступив у Партію регіонів і тепер може увійти в той комітет, у якому є вільні місця за квотою регіоналів. "Депутати між собою можуть мінятися комітетами, і Новинському буде дуже легко домовитися", - заявив Макеєнко.

Варто зазначити, що в Раді вже повністю укомплектовані три комітети. Серед них: бюджетний комітет, комітет з питань фінансів і банківської діяльності та комітет з питань аграрної політики та земельних відносин.

Крім того, досі без зарплати залишається і нардеп Роман Стаднійчук. Він потрапив в парламент в березні за списком партії "Батьківщина" після позбавлення мандата Сергія Власенка, проте вже через два тижні приєднався до регіоналів. Раніше парламентарії хотіли підтримати призначення Стаднійчука членом комітету з питань верховенства права та правосуддя, але не вистачило 16 голосів.

Середня зарплата нардепів становить 15-17 тис. гривень на місяць.

Раніше повідомлялося, що Новинський почав вивчати державну мову.

Наступна публікація