Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
НАЗК має запитання майже до всіх міністрів через їхні декларації

Перевірки наразі відбуваються в ручному режимі.

Національне агентство із запобігання корупції ще не отримало повної інформації від компетентних державних органів та пояснень від самих міністрів, в рамках перевірки е-декларацій членів Кабміну за 2015 рік.

Про це Радіо Свобода повідомив заступник голови НАЗК Руслан Радецький.

"НАЗК не отримало повний пакет інформації по даних суб'єктах перевірки і НАЗК не отримало пояснення від суб'єктів декларування по низці рухомого і нерухомого майна", – зазначив Радецький.

Він зауважив, що перевірки наразі відбуваються в ручному режимі.

"Ми робимо запит до компетентних органів державної влади, просимо надати ту чи іншу інформацію, яка б підтвердила інформацію, яку вніс суб'єкт в е-декларацію. Такі запити ми зробили. Наприклад, по одному міністру не надійшло біля п'яти відповідей від компетентних органів", – розповів  Радецький.

За його словами, деякі міністри вже надали необхідні пояснення.

"По міністру Насалику не надійшло, по Авакову не надійшло, по Кутовому… У нас не тільки по цих особах, у нас фактично по всіх 23 суб'єктах перевірки декларацій є питання. І всі вони повідомлені, що нам необхідно надати пояснення. На сьогодні деякі міністри і віце-прем'єр-міністри надали в письмовій формі пояснення, деякі ще не надали", - відповів він на уточнювальне запитання, щодо яких міністрів ще не надійшла інформація.

Нагадаємо, НАЗК подовжило термін перевірки декларацій вищого керівництва держави. Агентство проголосовано рішення щодо подовження повної перевірки декларацій топ-високопосадовців, розпочатої НАЗК 23 лютого, на місяць.

За словами чиновниці,  вже за 30 днів мають бути "об'єктивні й неупереджені проекти рішень з результативною частиною, або ж ми отримаємо чергову профанацію". 

ВідеоНАЗК розпочне перевірку е-декларацій президента, прем'єра та міністрів за 2016 рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції