Обвал нафтового ринку: ціна Brent впала до мінімуму 21 століття

Дата публікації
Перегляди
7257
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Обвал нафтового ринку: ціна Brent впала до мінімуму 21 століття

Фото: Associated Press

За кілька годин нафта все ж відштовхнулася від дна.

Вартість бареля нафти марки Brent опустилася нижче $16 під час відкриття торгів на біржі в Лондоні 22 квітня.

Востаннє барель Brent торгувався дешевше $16 1999 року. У XXI столітті його мінімальна ціна була зафіксована 19 листопада 2001 року - $16,65.

Ситуація на біржі почала різко змінюватися зранку. До того часу барель Brent торгувався в діапазоні $ 8,5-19, потім почалося стрімке падіння.

Через кілька хвилин після досягнення мінімальної позначки барель подорожчав більш ніж на долар, перевищивши показник $ 17. А станом на 10-ту годину за Києвом Brent вже відстрибнула на позначку 19,16 дол/барель.

Нагадаємо, 12 квітня члени організації найбільших експортерів нафти ОПЕК+, куди входить Саудівська Аравія, домовилися з Росією про зниження видобутку на 9,7 млн ​​барелів на день. Це зроблять для того, щоб ціни знову пішли вгору після стрімкого здешевшання нафти майже вдвічі. Ключовою перешкодою для досягнення фінальної угоди була позиція Мексики, яка не хотіла брати на себе пропорційно такі ж зобов'язання, як і 22 інші нафтовидобувні країни.

Під час торгів 20 квітня американська нафта WTI різко дешевшала і її вартість спочатку впала до одного долара, потім - до нуля, далі - ціна стала від'ємною, потім здорожчала до 22-35 центів за барель. Після того на лондонській біржі ICE стався різкий обвал вартості на понад 300% і ціна стала мінус 40 доларів за барель.

Чи вплине обвал нафти на ціни на бензин в Україні

Чи вплине обвал нафти на ціни на бензин в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Обвал глобального ринку
Дата публікації
Перегляди
7257
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація