Парламент скасував ввізні податок та акциз на електромобілі

Парламент скасував ввізні податок та акциз на електромобілі

Нові правила почнуть діяти від 1 січня.

Верховна Рада ухвалила зміни до Податкового кодексу, якими звільнила водіїв від сплати податку та акцизу на операції з ввезення до України автомобілів, оснащених виключно електродвигуном.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

У першопочатковому законопроекті йдеться про те, що пільгові умови вводять на п'ять років. Проте з'явилася інформація, ніби в останній момент голова депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка" Артур Герасимов з голосу запропонував обмежити скасування ПДВ лише наступним роком, тобто від 1 січня 2018-го до 31 грудня 2018-го. Ніби за цю правку остаточно й проголосували нардепи. Перевірити цю інформацію поки що немає можливості – остаточний проект закону, а також стенограма пленарного засідання відсутні на сайті Верховної Ради.

Загальна кількість електромобілів, які їздять дорогами України, - вже кілька тисяч. Україна посіла п'яте місце в міжнародному рейтингу за темпами купівлі електрокарів, випередивши такі країни, як США, Нідерланди та Японію.

Укр/En Нечорний четвер у парламенті! Проголосовано, що ПДВ і акциз на імпорт електрокарів не сплачуватиметься з 1 січн...

Опубліковано Volodymyr Omelyan 7 грудня 2017 р.

Повʼязані теми:

Наступна публікація