Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Здорожчання борщу і долар за 30. Астрологічний прогноз для економіки України на 2017 рік

Українській економіці пророкують ще один важкий рік.

Незважаючи на економічне зростання, що почалося, 2016 рік був важким для українців у плані фінансового становища.

Астрологи кажуть, що у 2017 році буде не легше, однак у екстрасенса є свій погляд на речі. На його думку, у 2017 році у багатьох українців буде шанс на успіх та збагачення. ТСН.uа зібрав думки експертів у галузі прогнозів майбутнього.

Астролог Влад Росс
УНІАН
Астролог Влад Росс:

- Максимальна планка, до якої гривня може опуститися, це 29,5 грн/дол. І то, це відбудеться не раніше, ніж наприкінці року. Загалом гривня коливатиметься в межах 27-29 грн/дол. Влітку можливе посилення національної валюти, тобто курс може бути і 26 грн/дол, і навіть менше.

Також буде інфляція. На жаль, наш уряд, і з точки зору зірок це видно, усе зробив неправильно. Буде спостерігатися подорожчання продуктів першої необхідності. Телевізори, побутова техніка дорожчати не будуть, а ось набір для борщу, якісь первинні продукти - картопля, морква, свинина, м'ясо, – це все дорожчатиме.

Рівень життя й доходи будуть підвищуватися рівно настільки, наскільки дозволятиме інфляція. Тобто, збагачення в чистому вигляді народ не побачить. Але з іншого боку, і виходу в мінус або зубожіння народу я не бачу, як це відбувалося у 2014 році. Відбуватиметься певна стабілізація, але з не дуже великим зростанням.

Звісно, зростання тарифів буде, оскільки нафта та газ не будуть дешевшати. Але тарифи зростуть не більше, ніж на 10-20%.

Ні нинішній уряд, ані президент не можуть зараз впоратися з економічною ситуацією, тому що вони думають тільки про себе, і якась нова фундаментація ситуації не може бути закладена раніше 2018 року, коли Уран увійде в знак Тільця. Телець – це фінанси і гроші, Уран – екстрені й несподівані зміни, нові плани, проекти, що ведуть до якогось добробуту. І це все жодним чином не пов'язано з 2017 роком.

Нинішня влада, наприклад, тими ж е-деклараціями, показує, що вона фактично нічим не відрізняється від попередньої. Вони просто скористалися Майданом

Іноземні партнери будуть допомагати Україні все менше і менше. Америка і зовсім перестане. Потрібно більше уваги звертати на Європу. Я не бачу, що гроші нам зможуть давати у запланованому обсязі. Україні треба буде розраховувати виключно на себе.

Але в цій ситуації є і зворотна сторона - чиновники стануть менше красти. Адже коли приходить кредит – це пиріг, який можна різати на шматки і красти. На жаль, нинішня влада, наприклад, тими ж е-деклараціями, показує, що вона фактично нічим не відрізняється від попередньої. Вони просто скористалися Майданом.

Усі знали, що українські чиновники багаті, але не думали, що настільки. Та це ж вони ще й не повністю відкрилися, а тільки на 20-30%. Тобто вони відкрили всього лише четверту частину того, що мають.

На жаль, наша країна перебуває під знаком Тельця, тому всім дуже важливі гроші. У нас у владу йдуть не заради того, щоб покращити ситуацію в країні, а щоб заробити на цьому, розподілити фінанси, побудувати схеми. Тому, відповідно, поки не знімуть недоторканність з депутатів, і людей не почнуть саджати за хабарі, ця ситуація зберігатиметься.

Наталя Нестеренко
Астролог Наталя Нестеренко:

- У першій половині року, десь до серпня, триватиме зміцнення економіки і деяке зростання, зокрема завдяки зростанню експорту. Але економіка України, як і раніше сильно залежить від зовнішньої підтримки. І в першій половині вона ще ймовірна, але в подальшому отримання грошей стоїть під питанням.

У другій половині року з отриманням міжнародної допомоги виникнуть складності. Її обсяги будуть або обмежені, або ж допомога буде надаватися на більш жорстких умовах. Також можуть виникнути труднощі із зобов'язаннями у чинних кредитах, тобто з боргами. В цілому сприятливий період, коли Україна отримувала всіляку підтримку, проходить.

Незважаючи на невелике зростання економіки, люди не відчують це на собі. Тому що реформи, економічні рішення і зміни, які будуть відбуватися, в тому числі й ініційовані владою, будуть досить важкими. Тому соціальна обстановка залишається складною.

Зростання тарифів також триватиме. Взимку-навесні будуть прийматися економічні та фінансові рішення, які будуть сприйматися людьми, а також малим і середнім бізнесом, як дуже складні.

Негативні тенденції будуть посилюватися ще і в зв'язку з політичною нестабільністю, що зростатиме

Ціни ростуть, інфляція теж зростає, але все ж якихось глобальних потрясінь і різких стрибків в 2017 році не буде. Локальні кризи можливі, можливі коливання курсу, особливо з кінця березня і до середини травня. В цей час можливі якісь невеликі економічні потрясіння, зміни в економічній ситуації. Але це не будуть стрибки курсу і підвищення цін в рази.

У другій половині року ситуація погіршиться. По-перше, перспективи економічного зростання сповільняться. Можливо, навіть будуть якісь негативні прояви у вигляді кризи неплатежів, спад ділової активності. Можуть навіть бути банкрутства підприємств, банків і так далі.

Інфляція та зростання цін також посиляться у другій половині року, але не в рази. Негативні тенденції будуть посилюватися ще і в зв'язку з політичною нестабільністю, що зростатиме. Але такого масштабу коливань, які були у 1998 році, у 2008 році, у 2014-15-му - такого не буде. У цей час курс варто очікувати максимум 30-35 грн/дол. Тобто гривня буде падати, але не два і навіть не в півтора разу.

Водночас, незважаючи на складну ситуацію, влада все одно буде робити спроби утримати ситуацію і всіма силами стримувати негативні наслідки.

Екстрасенс Максим Гордєєв
Сайт Максима Гордєєва
Екстрасенс Максим Гордєєв:

- Карти говорять про те, що 2017 рік буде фінансово вдалим для багатьох людей.

Проявляючи свої таланти і хороші якості, зокрема нові, можна заробляти нереально великі гроші. Тому якщо раптом ви вирішили ризикнути в наступному році піти на нову роботу, змінити абсолютно все в своєму житті - міняйте.

Якщо в 2016 році це був великий ризик, то в наступному 2017 році це буде дуже яскраве дійство. Ви можете настільки розчинитися в придбанні нового, що абсолютно забудете, що було у вас старого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції