Порошенко домовився із Байденом про транш у мільярд доларів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політики говорили про нового генпрокурора та ситуацію на Донбасі. 

Президент Петро Порошенко під час телефонної розмови із віце-президентом Сполучених Штатів Америки Джозефом Байденом домовився про черговий транш від Сполучених Штатів.

Під час спілкування Байден привітав призначення Юрія Луценка генпрокурором та підтвердив готовність США надавати підтримку Україні на шляху реформи прокуратури та боротьби із корупцією.

Також політики домовилися щодо підписання угоди про надання мільярдного траншу допомоги Україні.

"Співрозмовники домовилися про підписання найближчим часом двосторонньої угоди про надання Україні третього траншу кредитних гарантій на 1 млрд доларів США", - йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Порошенко поговорив із Байденом про ситуацію на Донбасі та результати переговорів міністрів "нормандської четвірки" у Берліні. Вони відзначили важливість розміщення на окупованих територіях озброєної поліцейської місії ОБСЄ.

Президент і американський політик також скоординували підходи щодо подальшого консолідованого міжнародного, зокрема санкційного тиску на Росію під час саміту Великої сімки в Японії 26-27 травня.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама підтвердив готовність виділення 1 млрд дол кредитних коштів Україні за умов завершення реформування уряду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції