Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Порошенко заробив черговий мільйон гривень – декларація

Дохід президент отримав від вкладів у банку.

Президент України Петро Порошенко додатково задекларував 1 млн 82 тис. 493 грн доходу – від чотирьох вкладів у своєму ж "Міжнародному інвестиційному банку".

Відповідне доповнення до декларації про доходи розміщене на сайті Єдиного державного реєстру декларацій.

Зазначимо, що на початку червня Порошенко задекларував 1,252 млн грн доходу від банківських вкладів. На початку травня президент додатково задекларував за 2016 рік 865 тис. грн відсотків від вкладів у Міжнародному інвестиційному банку.

Загалом, за 2016 рік Порошенко задекларував 12,2 млн грн доходів. Із них зарплата становила 366,3 тис. грн, тобто в середньому по 30,5 тис. грн щомісяця. Детально про статки Порошенка читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції 28 серпня відзвітувало про результати перевірки декларації про доходи президента України Петра Порошенка.

"За результатами перевірки уповноважені особи НАЗК встановили достовірність задекларованих відомостей у деклараціях за 2015 і 2016 роки. Точність оцінки задекларованих активів відповідає даним, отриманим з наявних джерел. Також не виявлено конфлікту інтересів та ознак незаконного збагачення", - йшлося в повідомленні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції