ПриватБанк стане найбільшим в Україні банком для виплат зарплат бюджетникам

Банк виплачує заробітну плату працівникам понад 27 тисяч бюджетних організацій.

ПриватБанк повністю відповідає затвердженим урядом критеріям відбору уповноважених банків для обслуговування виплат зарплат держпідприємств, бюджетних установ і соціальної допомоги.

Як говориться в офіційному повідомленні банку, ПриватБанк є уповноваженим банком з обслуговування бюджетних організацій з 2005 року. Сьогодні платіжні картки ПриватБанку для отримання зарплат і соціальної допомоги вже обрали понад три мільйони бюджетників.

"Наш банк повністю відповідає новим критеріям відбору уповноважених банків для обслуговування бюджетних організацій, у тому числі і в частині інвестування в державні папери, яке буде забезпечено банком у встановлені регулятором терміни, – заявив голова правління ПриватБанку Олександр Дубілет. – Нові правила дають людям можливість самостійного вибору банку для отримання своєї зарплати, і наші зручні продукти і технології, досвід обслуговування бюджетних організацій стануть незаперечними перевагами для клієнтів тих банків, які не зможуть відповідати новим критеріям або просто не забезпечують якісного обслуговування".

Як зазначають в ПриватБанку, сьогодні банк виплачує заробітну плату працівникам понад 27 тисяч бюджетних організацій. Щоб забезпечити можливість вільного вибору людьми обслуговуючого банку, ПриватБанк розробив спеціальну послугу, яка дозволяє бухгалтерам держпідприємств і бюджетних організацій зараховувати зарплату на картки різних банків за допомогою одній відомості.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: