Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховний Суд України прийняв рішення у справі "Інспектор Фреймут"

Суд постановив відмовити у перегляді, попередні рішення у справі залишити в силі.

17 лютого 2016 року на спільному засіданні Судової палати у господарських справах, Судової палати в кримінальних справах та Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України розглянуто заяву ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" про перегляд Постанови Вищого господарського суду України від 10 листопада 2015 року по справі за позовом ТОВ "Новий канал" до ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", ІП "1+1 Продакшн" про порушення майнових авторських прав та стягнення компенсації.

За підсумками розгляду Верховний Суд України постановив відмовити у перегляді, попередні рішення у справі залишити в силі.

"Дуже прикро, що Верховний Суд не дослухався до наших аргументів. Ми вважаємо, що можливості захисту наших прав не вичерпано і продовжуватимемо захищатись від неправомірних вимог ТОВ "Новий канал", - коментує Тетяна Смирнова, директор юридичного департаменту "1+1 медіа". У грудні 2015 роки нами подано до Господарського суду м.Києва заяву про перегляд за нововиявленими обставинами рішення у справі за позовом ТОВ "Новий канал" до ТОВ "ТРК "Студія 1+1", ІП "1+1 Продакшн" про порушення майнових авторських прав".

Залиште свій коментар

Вибір редакції