Росіяни скуповують елітну українську нерухомість

Дата публікації
Перегляди
3372
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росіяни скуповують елітну українську нерухомість

Квадратні метри на експорт

Від росіян не відстають поляки, американці та британці, які купують квартири за ціною від 100 тисяч та з кількістю кімнат не менше 3-х.

Іноземці почали масово скуповувати елітне житло в Україні. А головними покупцями українських квадратних метрів стали росіяни.

За останній місяць кількість таких угод зросла на 10%, йдеться у сюжеті ТСН.

Найбільшим попитом користуються новобудови у центрі великих міст - Києва, Одеси, Львова, Дніпропетровська - вартістю переважно до 100 тисяч.

Ріелтери запевнили, що Алла Пугачова, Авраам Руссо, Стас П"єха та Діана Арбєніна вже підшукують помешкання в Україні. Зіркам подобається український клімат та спокій, але насамперед - ціна, яка після кризи відчутно впала, особливо на елітне житло.

Тим часом російські бізнесмени вже давно придбали собі елітні квартири. До цього часу, розповіли аналітики, вони вже придбали чимало комерційної нерухомості – магазинів та офісів.

"Відповідно і бізнес пішов до нас. Тому тепер йде тенденція до купівлі помешкання", - повідомив експерт.

Одні з найдорожчих апартаментів у центрі столиці, за 3,5 мільйони доларів теж купив саме російський бізнесмен.

Також від росіян не відстають поляки, американці та британці, які купують квартири за ціною від 100 тисяч та з кількістю кімнат не менше 3-ох.

Водночас німці, греки та австрійці елітне житло в столиці орендують в середньому по 3-4 тисячі доларів на місяць. Щоправда, відреставровані "сталінки" та "царські" будинки на Хрещатику чи Подолі останніми місяцями частіше пустують, адже попит поширюється переважно на новобудови.

Якщо наше житло купується іноземцями, значить наша країна має інвестиційну привабливість, а слідом за цим йде й збільшення доходів населення, запевняють експерти.

Однак, перейматися, що іноземці скуплять все хороше житло, не варто, оскільки пропозиція все ще вища за попит. Проблемою залишається лише зарплата пересічного українця, якому гроші на шикарні апартаменти треба збирати мало не цілу вічність.

Читайте також:

За рік квартири подешевшали на 15%

Син Азарова має "хатинку" в елітному районі Відня

Кияни з шостої ранку починають атакувати підвали БТІ

Іноземці почали розкуповувати київські квартири

Російські зірки перебираються до Києва

Квадратні метри на експорт

Квадратні метри на експорт
Наступна публікація