Росіяни не збираються оголошувати перемир'я у сирній війні

Дата публікації
Перегляди
2135
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росіяни не збираються оголошувати перемир'я у сирній війні

Росія продовжить воювати з українськими сирами / Фото: Сегодня

До українських сирів з'явились нові претензії, тож блокаду на їхні поставки до Росії не було знято.

Новий міністр економіки Петро Порошенко вже майже оголосив перемир'я, однак у росіян одразу ж знайшлися нові претензії до наших виробників, йдеться у сюжеті ТСН-Тиждень.

Тепер, коли самі ж росіяни підтвердили, що ніякої пальмової олії в українських сирах не було, вже зрозуміло – від самого початку головний санітар Кремля Геннадій Онищенко блефував.

Не дивлячись на те, що заїжджа комісія підтвердила свою помилку, блокаду експорту не знято. Замість визнати помилку російські гості озвучили нові претензії.

Тепер нібито сама технологія виробництва не відповідає інструкціям, які діють на території Росії. Зокрема, інспектори вимагають для сиру іншого розміру, ваги, форми і органолептичних якостей.

Фахівець Національного університету харчових технологій Олександр Савченко каже, що в комісії професійних виробників сиру там напевне не було.

"Сказати ось так, що тут порушений технологічний режим - це якось трохи малопрофесійно", - каже Савченко.

Втім, за вади професійної підготовки Геннадія Онищенка немалою мірою мали б відповідати вітчизняні педагоги, зокрема, його альма-матер - Донецький медуніверситет.

Тим часом декан медико-профілактичного факультету ДонНМУ Олександр Герасименко припускає, що всі ці ідеї належать не Онищенку.

"Хтось сказав – він, як головний санітарний лікар, як фахівець, повинен це перевірити і більше нічого. Потрібна думка його як фахівця. А далі будуть приймати рішення, думаю, що не він буде приймати рішення", - сказав Герасименко.

Те, що в головним дефектом українських сирних рецептів є політика - мало хто сумнівається. Рівно 6 років тому руками того ж таки Онищенка Москва заборонила своїм громадянам вживати мінералку "Боржомі" і пити грузинські та молдовські вина. Однак ні ті, ні інші не пустили до себе російські інспекції.

Нібито там виявили пестициди. Врешті пестицидів не знайшли, констатували в Росії ріст контрабанди і небезпечного для здоров'я фальсифікату, але торгові війни стали корисним інструментом Кремля.

Російські інспектори цього тижня перевіряли українських сироварів

Російські інспектори цього тижня перевіряли українських сироварів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2135
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація