Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Шалений стрибок угору: Bitcoin додав у ціні $ 4 тисячі за одну добу

Криптовалюта буквально щогодини оновлює рекорди своєї вартості.

Курс віртуальних грошей Bitcoin здолав позначку у 16 тисяч доларів. Ще вчора ця розрахункова інтернет-одиниця коштувала близько 12 тисяч, а на початку року лише 1 тисячу доларів США, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одразу після шаленого підйому в ціні, хакери зламали словенську криптобіржу і викрали 4700 біткойнів. Це, за нинішнім курсом, дорівнює майже 68 мільйонів доларів.

ВідеоКурс біткойна подолав межу у 15 тисяч доларів

Прогнози щодо майбутнього цієї віртуальної валюти різняться. Одні експерти пророкують її подальше стрімке зростання, а інші бачать у різкому злеті небезпеку чергової мильної бульбашки, яка може луснути будь-якої миті.

Зростання криптовалюти багато хто пояснює її популяризацією серед мас: біткоін легко купити, він на слуху, а прибутковість може становити кілька відсотків на день. Вважається, що саме цей фактор буде сприяти подальшому зростанню біткоїна. Капіталізація криптовалюти складає вже майже 250 млрд доларів.  Деякі експерти прогнозують, що в 2018 році один біткоїн коштуватиме 60 тисяч доларів, а його капіталізація сягне 1 трлн доларів. Фахівці Saxo Bank також очікують, що наступного року Apple поступиться званням найдорожчої в світі компанії китайському інтернет-холдингу Tencent.

Залиште свій коментар

Вибір редакції