Соцмережі отримають за рік 10 млрд доларів прибутків

Соцмережі отримають за рік 10 млрд доларів прибутків

Соцмережі отримають за рік 10 млрд доларів прибутків

Соцмережі зароблять у 2011 році на рекламі більше 5 мільярдів доларів, на соціграх - ще 3 мільярди.

Сукупні доходи від соцмереж в поточному році досягнуть 10,3 млрд доларів, і в порівнянні з результатом минулого року обсяг ринку зросте на 41,4%. Такі дані наведені в аналітичному звіті Gartner.

До 2015 р річна виручка від соціальних медіа досягне 29,1 млрд дол., збільшившись у порівнянні з показником 2010 р майже в чотири рази, прогнозують аналітики.

Поняттям "соціальних медіа" аналітики Gartner позначають веб-сайти по створенню, споживанню, просуванню, роздачі та вивчення контенту, метою яких, насамперед, є спілкування і взаємодія людей. При цьому під контентом маються на увазі текст, зображення і відеоролики.

Основну частину виручки формує і формуватиме реклама, повідомляють в Gartner. Очікується, що в поточному році доходи з розміщення реклами в соціальних інтернет-проектах досягнуть 5,5 млрд дол. і виростуть до 8,2 млрд дол. у 2012 р. Така реклама включає банери і відеоролики і може відображатися на пристроях будь-якого типу - ПК, смартфонах і планшетах.

Доходи від соціальних ігор у поточному році очікуються на рівні 3,2 млрд дол. і на рівні 4,5 млрд дол. в майбутньому році. Соціальні ігри дозволяють заробляти гроші за рахунок продажу віртуальних предметів і "прокачки" персонажів, пояснили в Gartner. Причому аналітики враховують виручку як з ігор, розроблених самими авторами соціальних платформ, так і виручку, яку отримують розробники за рахунок розміщення своїх ігор на різних платформах.

Доходи з платних аккаунтів і додаткових сервісів в поточному році очікуються в обсязі 236 млн дол. і на рівні 313 млн дол. в 2012 р.

Читайте також:

Соцмережі захопили понад мільярд людей на планеті

Хакери пообіцяли знищити Facebook 5 листопада

Павло Дуров продав 7% акцій "ВКонтакте" за 111 мільйонів доларів

Близько 80% компаній світу використовують соцмережі для реклами

Повʼязані теми:

Наступна публікація