Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
СОТ вперше винесла рішення не на користь Росії

В Організації визнали правоту Європейського союзу у справі щодо підвищення Росією мит.

Колегія арбітрів Світової організації торгівлі (СОТ) винесла рішення на користь Європейського союзу в суперечці щодо ввізних мит, які Росія наклала на деякі сільськогосподарські та промислові товари.

Рішення, яке було оприлюднене на сайті СОТ у п'ятницю, 12 серпня, стало першим такого роду рішенням щодо Росії з часів приєднання країни до організації в 2012 році, повідомляє Deutsche Welle.

"Відповідно до процедури врегулювання суперечок, запущеної ЄС у жовтні 2014 року, колегія СОТ повністю погодилася, що російські мита на папір, холодильники і пальмову олію несумісні з її зобов'язаннями у СОТ ", - йдеться у заяві Єврокомісії, яку цитує агенція dpa.

Група арбітрів СОТ дійшла висновку, що 11 з 12 рішень Росії, які оскаржував ЄС, не є сумісними із зобов'язаннями Москви не піднімати тарифи вище, ніж ті, які були викладені у її зобов'язаннях як члена СОТ. П'ять з цих рішень були змінені з моменту початку процедури розгляду суперечки.

Спірні мита були в основному впроваджені в момент посилення напруженості країн Заходу та Росії з приводу її агресії проти України.

нагадаємо, раніше Росія подовжила термін знищення санкційних продуктів з ЄС, США та України до кінця 2017 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції