Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Стало відомо, коли подорожчають квитки на потяги

Кравцов підкреслив, що наразі існує значний дисбаланс між цінами на квитки залізничного та автобусного транспорту.

Тарифи на пасажирські залізничні перевезення планується індексувати двічі впродовж року, щоразу на 10-12%.

Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов, передає Укрінформ.

"Ми плануємо і вже звернулися до Міністерства інфраструктури щодо індексації пасажирських тарифів у другому та в третьому або четвертому кварталі цього року", - зазначив керівник компанії.

За його словами, найімовірніше, це відбудеться наприкінці літа та вдруге - в кінці 2018 року.

ВідеоЗалізничні квитки подорожчають

В "Укрзалізниці" наголосили, що тарифи не переглядали вже кілька років і зараз ситуація для компанії досить складна.  Національний банк пообіцяв українцям стабільну гривню вже у березні-квітні. Українці стали більше купувати у кредит. 

Залізничні квитки подорожчають

Кравцов підкреслив, що наразі існує значний дисбаланс між цінами на квитки залізничного та автобусного транспорту. Це зумовлено тим, що тарифи на пасажирські перевезення "Укрзалізниця" не індексувала від 2014 року.

"Хочу відмітити, що ми не змінювали розмір пасажирських тарифів вже три роки поспіль на залізниці, і це призвело до того, що на сьогодні в нас вже на багатьох напрямках є серйозний дисбаланс між вартістю пасажирських перевезень залізницею та, наприклад, автобусним транспортом, котрий апріорі має бути дешевшим", - наголосив Кравцов.

Нагадаємо, в грудні 2017 року "Укрзалізниця" ухвалила нову систему оплати праці своїм працівникам. Закінчити переведення усіх працівників на нову систему планують до квітня 2018-го. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції