Столицю знову хочуть очистити від "пивних" кіосків

Дата публікації
Перегляди
1123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Столицю знову хочуть очистити від "пивних" кіосків

Алкоголь може зникнути з кіосків / Фото: Сегодня

Київським кіоскам дозволять торгувати лише газетами, квітами й батарейками.

Київрада найближчим часом планує розглянути проект рішення, яким передбачається, що в кіосках можна буде торгувати лише пресою, квітами, батарейками, іграшками і сувенірами. Таким чином, пиво, чіпси та інші продукти можна буде придбати тільки в стаціонарних магазинах.

При цьому вказані обмеження не поширюються на території ринків. Проект рішення також передбачає можливість продажу харчових продуктів першої необхідності через кіоски на територіях, де недостатньо торговельних площ.

"Ми даємо можливість підприємцям вчасно переорієнтуватися і зробити свою торгівлю цивілізованою, тому рішення вступає в силу з першого червня 2012 року. Більш того, дозволи, видані до того, будуть дійсні до закінчення терміну своєї дії" - пояснив автор проекту, депутат Київради Віталій Гайдук.

Мотивацією для такого рішення була велика кількість скарг киян на зростання кількості кіосків у Києві, що став уже неконтрольованим.

Як повідомлялось, на сьогоднішній день кількість кіосків у Києві перевалила за 15 тисяч, тоді як ще 5 років тому, коли столична влада оголосила про наміри знести половину малих архітектурних форм, їх було 7 тисяч.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1123
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація